Co říkáte na moderní developerské projekty v Praze?

Poptávka po moderním bydlení v hlavním městě je stabilně vysoká. Uspokojit se ji snaží developerské společnosti, které staví nové bytové domy a nabízí bydlení v moderním duchu na mnoha lukrativních místech. Vybrali jsme pro vás top 3 projekty, které nabízí vždy o trochu více. Co na ně říkáte? Líbilo by se vám takové bydlení?

1. Britská čtvrť

Britská čtvrť je jedním z nejúspěšnějších developerských projektů vůbec. Popularita „dotáhla“ projekt až do deváté etapy. Nové byty vznikají v lokalitě Praha 5 – Stodůlky, která patří k velmi oblíbeným díky její strategické poloze. Kousek je to do přírody i centra města. V rámci 9. etapy vznikly novostavby v Praze 5 s družstevními byty. Celkově je v nabídce 119 bytů, včetně luxusních rezidencí o dispozici 4+kk.

domtech.cz_finep_cz_01

2. Prosek Park

I projekt Prosek Park prochází již devátou etapou výstavby. Nachází se v lokalitě Praha 9. Pouhé 3 minuty chůze od stanice metra „C“ – Střížkov vyrostly 2 nové budovy. Dohromady nabízí 102 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Výhodou lokality je blízké spojení s přírodou, kompletní občanská vybavenost a bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití.

domtech.cz_finep_cz_02

3. Nad Přehradou

Velký zájem je aktuálně i o prodej bytů v Praze 10 Hostivaři. Zde vyroste projekt s názvem Nad Přehradou. V nabídce bude 141 nových bytů včetně mezonetů ve vysokém standardu. Rezidenti budou mít k dispozici také podzemní garáže, což je velkou výhodou.

domtech.cz_finep_cz_03

Více se o jednotlivých projektech a cenách bytů dozvíte na stránkách developerské společnosti Finep – www.finep.cz. Společnost kromě bytů nabízí také komerční prostory Praha na mnoha lukrativních místech.

Zalíbila se vám představa, že koupíte nový moderní byt v Praze? Moc dlouho se nerozmýšlejte. Pokud jste to ještě neudělali, zjistěte si, zda a kolik vám v bance půjčí. Pomůže vám v tom tato hypoteční kalkulačka.

One thought on “Co říkáte na moderní developerské projekty v Praze?

Comments are closed.