Svítím, svítíš, svítíme

Diese Bilddatei ist Eigentum der SLV Elektronik GmbH, Daimlerstr. 21-23, D-52531 Übach-Palenberg, im folgenden: SLV genannt.
SLV räumt seinem Kunden die NUTZUNG der DATEN des Datenträgers im ordentlichen Geschäftsgang sowohl zu SLV als auch zu seinen, auch potentiellen, Kunden ein, wenn und soweit der Kunde gegenüber diesen Produkte von SLV bewirbt, anbietet, veräußert oder sonst wie in den Verkehr bringt.
In diesem Umfange und mit diesem Zweck ist dem Kunden das Recht der Vervielfältigung und das Recht zur elektronischen Speicherung in Datenbanken und Verfügbarmachung für die Öffentlichkeit zum individuellen Abruf gestattet. Jedweder andere Verwendung bedarf der Gestattung durch SLV.
SLV behält sich vor, die Nutzung der Bilddaten demjenigen zu entziehen, der die SLV Produkte erheblich unter dem empfohlenen Verkaufspreis an den Endanwender anbietet. Dies gilt vor allem für Anbieter der SLV Produkte im Internet
Eine Weitergabe dieser Bilddatei an Dritte bedarf der ausdrücklichen Genehmigung von SLV 
SLV Fotos dürfen weder fototechnisch manipuliert werden, noch ist es zulässig, Bildteile zu verändern oder für andere Zwecke zu entnehmen. Sollte aus formattechnischen Gründen ein Beschnitt notwendig werden, so ist dieser so zu wählen, dass die Bildaussage nicht verändert wird und die Darstellung der SLV- Produkte nach wie vor im Vordergrund steht.

Jste-li hrdými majiteli novostavby, jistě se už těšíte na to, až budete shánět vybavení, nábytek a ostatní důležité zařízení. Ke každému interiéru patří svítidla, tvoří jeho nedílnou součást a pomáhají dotvořit celkový vzhled místnosti. Díky hře světla a stínu si můžete vytvořit příjemné prostředí pro každou příležitost.

Jaká svítidla potřebujete

Pro základní osvětlení slouží závěsné lustry nebo stropní svítidla, která dodávají interiéru dostatek světla pro běžné činnosti. Rádi si na pohovce nebo v křesle počtete? Potom si pořiďte závěsné svítidlo nad konferenční stolek nebo třeba stojací lampu. Pro chvilky pohody a relaxu je skvělé, pokud můžete světlo plynulou regulací ztlumit a vytvořit tak intimní prostředí jen pro vás. Skvělou atmosféru navodí rovněž LED pásky, které mohou být nejen bílé, ale také barevné a vytvořit tak ideální podmínky pro odpočinek i třeba párty či oslavu.

Vyberte si to nejlepší

V obývacím pokoji obvykle vystavíte to nejlepší, obraz, sochu nebo třeba drahou vázu. Velmi dobře tyto předměty vyniknou při speciálním osvětlení. Firma Aulix nabízí nejen tradiční typy osvětlení, ale také třeba osvětlení uměleckých děl, obrazů a zrcadel. Tato svítidla jsou unikátní a velmi dobře se vyjímají v každém interiéru. Vybírat můžete svítidla v klasickém pojetí nebo také designové kusy navržené předními světovými bytovými designery.

Svítidla se dnes vyrábí z různých materiálů, vkusně vypadají rovněž nejrůznější kombinace. Vybírat můžete sami on-line z pohodlí vašeho domova, pokud vám však obrázek nestačí k tomu, abyste se rozhodli, přijďte si svítidla a osvětlení prohlédnout na vlastní oči do světelného studia Aulix, které je pro vás otevřeno v Dolních Břežanech u Prahy. Vedle velkého výběru vystavených svítidel vám zde poradí a vytvoří vám rovněž návrh osvětlení pro váš interiér.