Profesionální měřidla zajistí absolutní přesnost

Strojírenství, obráběčství kovů a obdobné obory vyžadují takovou přesnost, že i setina milimetru může hrát zásadní roli.

Kalibry pomáhají ověřit přesnost výroby

Výrobní proces v mnoha odvětvích se neobejde bez kalibrace, při níž se pomocí kalibrů kontrolují rozměry jednotlivých součástek. Existuje mnoho různých typů těchto měřidel, například závitové či válečkové kalibry, takže si dokážou poradit jak s délkou, tak průměrem součástky i se závity. Kalibry mají dvě strany, dobrou a zmetkovou – ty se nasadí na obrobenou součást a podle toho, která sedí, se okamžitě ukáže, zda má výrobek správné rozměry. Ke kontrole rozměrů se dále používá rozličný sortiment jako posuvná měřítka, výškoměry, hloubkoměry, dutinoměry…

Kde sehnat kvalitní profesionální vybavení?

Některé prodejny se zaměřují spíše na hobby sortiment, pokud tedy pracujete v oboru, musíte hledat mezi těmi specializovanými. Snad pomůže doporučení prodejny Michovský-TOOLS s.r.o., která se zaměřuje na profesionální dílenská měřidla. Nabídka na jejich webstránkách www.nastroje.cz je opravdu široká, což znamená hned dva plusy: seženete zde vybavení pro široké spektrum průmyslových a strojírenských oborů, a protože ho koupíte kdykoliv, snížíte náklady na vlastní držení skladových zásob. Navíc máte jistotu, že se jedná o kvalitní zboží s dlouhou životností. Díky více než 20 rokům zkušeností v oboru vynikají zaměstnanci této společnosti i v poradenství, neváhejte s nimi proto konzultovat, jaké kalibry, měřidla či nástroje jsou ve vašem případě ideální.

Vybavte se na jednom místě

V Michovský-TOOLS s.r.o. myslí i na to, že měřidla rozhodně nejsou jediným vybavením, které budete pro svou práci potřebovat. V jejich katalogu proto najdete také pestrý sortiment nástrojů pro obrábění kovů – vrtání, frézování, závitování, upínání nástrojů nebo soustružení. Oblíbeným artiklem u tohoto dodavatele jsou především mimořádně kvalitní tvrdokovové frézy, jejichž použití zahrnuje pestrou paletu materiálů od plastu až po titan.