V městech se stále používá rozhlas. Investujte do moderního systému

Přestože si to možná ani neuvědomujete, městský a obecní rozhlas má stále obrovský význam, protože se jedná o nejrychlejší způsob, jak o něčem informovat občany. I v natolik specifické oblasti se však technologie zlepšují a investovat můžete do moderního řešení, které má spoustu zajímavých funkcí. V následujících řádcích vám o takovém rozhlasu prozradíme více informací.

V první řadě je nezbytné podotknout, že bývá kvalitní rozhlas pro města a obce drátový i bezdrátový. Stále se však vkládá důvěra do drátové varianty, protože ty rozhodně nezklamou.

Proč zvolit drátový rozhlas?

V některých oblastech není možné nainstalovat bezdrátový rozhlas, a proto na scénu nastupuje drátový, který dokáže perfektně ozvučit obce, města, ale třeba i školy, nemocnice, průmyslové areály, výrobní či sportovní haly a podobně. Využití je vskutku široké. Drátový rozhlas je kvalitní, přenáší dobrý zvuk, a tak obyvatelé uslyší všechno, co mají.

Vzhledem k tomu, že zejména starší obyvatelé nevyužívají sociální sítě a internet, potřebují se o některých věcech nějak dozvědět. Drátový rozhlas je v takové situaci ideální volbou. Stejně tak skrze něj upozorníte na blížící se katastrofy, požáry a podobně.

Na koho se obrátit?

Jestliže plánujete modernizovat rozhlas, není nic jednoduššího než se obrátit na profesionála jménem ELMIK. Ve svém produktovém portfoliu má drátové a bezdrátové varianty. Navrhne celý systém tak, aby vám vyhovoval výkonem. Postará se o nastavení správného kabelového vedení, zajistí optimální počet a rozmístění tlakových reproduktorů a podobně. V nabídce má rozhlasové ústředny s výkonem až 10 000 W.

ELMIK působí po celé České republice, přičemž poskytuje servis i pravidelnou údržbu městských rozhlasů. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis.