Instalatér, který sedí každému

Občas něco vyvrtat, natřít plot či vymalovat umí takřka každý český chlap. Jedná se o drobné práce, na něž není potřeba žádné extra vybavení ani znalosti.

Co se však týče instalatérských prací, tam už je to na pováženou. Většina rozumných lidí raději v případě potíží zavolá profesionálovi.

Kvalitní služby nejen na území hlavního města

Stejně jako jiné řemeslníky, tak ani instalatéra Praha není zase tak snadné sehnat. Většina z nich má mnoho práce, případně nejsou kdovíjak dobří. V tomto ohledu to není žádná sláva, i když stále existují i výjimky, které potvrzují pravidlo. Jednou z nich je třeba i pan Rastislav Žák, instalatér, na něhož je spolehnutí.

Samozřejmě, že není k dispozici nonstop, ale v případě nutnosti si čas obvykle udělá. Hodně záleží, o jakou službu se přesně jedná. V případě urgentních havárií je schopen dorazit v nejbližší možný termín. Pokud však půjde o „maličkost“ typu zapojení pračky, myčky či jiného spotřebiče, pak si nejspíš nějakou dobu počkáte.

To samé platí o montáži čehokoliv jiného. V jeho nabídce najdete celou řadu klasických instalatérských prací, třeba i čištění odpadů Praha. Často však prováděnou moderními metodami.

Jde s dobou

Čištění odpadů provádí jak chemickou, tak i mechanickou cestou. Druhý způsob používá až jako druhý. Je to více práce.

Pan Žák disponuje i nástroji, kterými je schopen důkladně prolézt veškeré kanalizační potrubí včetně těch mimo dosah. Takto provádí jak revize, tak i případné průzkumy na místě havárie. Obojí je velice důležité, jelikož se často jedná o jediný způsob, jak odhalit příčinu nehody, v lepším případě potenciální potíže.

Tento pražský instalatér nejde s dobou jen díky používání novátorských metod v oboru, ale také pro svou angličtinu. Ta mu umožňuje domluvit se i s klienty, co náš jazyk příliš neovládají. A že takových je v české metropoli habaděj.