Kouzlo interiéru domova díky Vopi

Blíží se narození Vašeho dítěte a ráda byste měla vše předem připraveno, než začne ten pravý šrumec? Možná jste se již zamýšlela i nad tím, jak by měl vypadat dětský pokoj Vaší ratolesti. Časopisy zaměřené na rodičovskou tématiku a design nabízí nespočet inspirací na varianty dívčích i chlapeckých dětských pokojů. Dozvíte se zde spoustu zajímavých a potřebných rad i tipy na to, jak vše sladit, aby dětský pokoj vypadal skutečně kouzelně.

Jaký zvolit koberec do dětského pokoje?

Při zařizování dětského pokoje by se rozhodně nemělo zapomínat ani na výběr koberce. Třebaže se může na první pohled zdát, že se v nepřeberném množství dětských kusových koberců jen stěží orientujete, výběr takového koberce je velmi snadný. Dětské koberce by měly zaujmout. Je to přece jen bytový doplněk, který tvoří design celé místnosti. Mimo jiné jeho výběr ovlivňuje také mnoho dalších faktorů. Je to především věk dětí, oblíbenost pohádkových a kreslených postaviček i to, jak má místnost vypadat jako celek. Dětský koberec od Vopi si však oblíbí nejen Vaše děti, ale také Vy. Při nákupu dětského koberce nezapomínejte na to, jakou má tento bytový doplněk plnit funkci, jakou má mít délku vlasu i to zda se bude jednat spíše o hrací koberec nebo klasický koberec. V portfoliu firmy www.vopi.cz objevíte dětské koberce s nejrůznějšími motivy. Pestrý je rovněž výběr materiálů a barev. Vopi prodává dětské koberce plné pohádek, Disney příběhů, ale neschází ani koberce s infrastrukturou měst, moří a farem. Do sourozeneckých dětských pokojů padnou jako ulité koberce s motivem společenských her. Ve volném čase si tak budou moci Vaše děti zahrát monopoly nebo třeba oblíbenou hru Člověče, nezlob se. Neschází samozřejmě ani koberce s nestárnoucím myšákem Mickeym a jeho dobrou kamarádkou Minnie.

Jak chránit schody před opotřebením?

Ve Vopi však za velmi příznivou cenu můžete pořídit také kobercové nášlapy na schody. Ty chrání Vaše schody před opotřebením a Vám poskytnou naprosté bezpečí před podklouznutím. Kromě toho jsou skvělým desénovým doplňkem všech domácností.