Letmeinn – zajímavá cesta ke krátkodobému pronájmu nemovitosti

Máte volnou nemovitost a přemýšlíte, co s ní? Odpověď je poměrně jednoduchá, protože ji můžete nabídnout ke krátkodobému pronájmu a začít vydělávat. Chce to samozřejmě najít její dobrou propagaci hlavně v oblasti internetu, na němž lidé volné ubytovací kapacity nejčastěji hledají. Aby si našli i vás, musíte být vidět.

Vylepšete svoji nemovitost a pronajímejte ji

Kladete si otázku, co ještě na vašem volném bytu vylepšit, aby přitáhl zájem o krátkodobý pronájem co největší počet klientů? Ze zkušeností Letmeinn vyplývá, že lidem se líbí designově zařízené apartmány a rádi si za tuto skutečnost připlatí. Jestliže si sami netroufáte vybrat zařízení bytu, zkuste využít nabídku Letmeinn na práci profesionálního designéra, který vdechne vašemu bytu osobitý styl.

Pronájem s výhodami

Další výhodou, proč začít využívat internetový portál Letmeinn, je dosah jeho služeb. Nabízené apartmány ke krátkodobému pronájmu totiž představuje na pěti rezervačních portálech zvučných jmen – Airbnb, Tripadvisor, Expedia, Booking.com nebo Agoda. Současně poskytuje svým klientům služby na vysoké úrovni, včetně toho, že se o vaše hosty stará po celou dobu jejich pobytu ve vašem apartmánu, a to včetně úvodního osobního přivítaní.

K dispozici má tým zkušených údržbářů, jež si poradí s prasklými žárovkami i nefunkčním topením a dalšími problémy, které se mohou během pronájmu vyskytnout. Vy se nebudete o nic z toho muset starat. Samozřejmostí je perfektní úklid prostorů bytu profesionální uklízečkou.

Kalkulace ceny pronájmu on-line

Správa Airbnb prostřednictvím Letmeinn přináší jejich klientům až o 20-50 % více příjmů díky kompletním službám. Kalkulace správy Airbnb je k dispozici on-line. Stačí zadat potřebné údaje včetně fotografie vašeho apartmánu určeného ke krátkodobému pronájmu a do 24 hodin obdržíte zprávu s nabídkou spolupráce.