Ložnice na míru nám zachránila spaní

Již od svatby s mým současným mužem, která proběhla před patnácti lety, okupuje naši ložnici jeden a tentýž nábytek včetně postele, matrací a roštů. Netvrdím, že ho nemám ráda, ovšem změna by nám jistě neuškodila a to nejen proto, že se poslední rok v noci stále častěji budíme, což připisuji již starým a proleželým matracím, jelikož nové rozměry matrací naše současná postel není schopna jaksi pojmout, ale také praskajícímu nábytku, za který by se nestyděla ani moje babička. Tudíž jsem se domnívala, že by naše spaní mohla spasit jedině nová ložnice na míru. A měla jsem pravdu, od té chvíle, co je tento relaxační prostor naší společné domácnosti nově vybavený, máme s manželem pocit, že se nám ráno, co ráno spíše nechce vstávat než naopak.

Postele na míru je dobré vybírat ve dvou

Co se týče postele na míru, tak u té jsme si dali s mužem obzvláště záležet. Chtěli jsme něco moderního, než však přehnaně designového, pohodlného a rovněž i cenově dostupného. Pokud bych se při výběru měla řídit pouze svým ženským rozumem, který zboží vybírá spíše podle toho, jak vypadá, než jak doopravdy funguje, nejspíše bych nepořídila tak úžasnou postel, která teď zdobí naší ložnici a proč? Protože právě manžel byl tím, kdo mne od původní postele, která byla dle mých slov monumentální, odradil a místo toho jsme si pořídili praktickou moderní postel s neuvěřitelně velkým úložným prostorem a dvěma překrásnými nočními stolky. Dodnes svému muži při ukládání vypraného povlečení do nové postele děkuji.

Čalouněné postele pro princeznu

Kromě dokonalého úložného prostoru a perfektního vzhledu mají čalouněné postele vyráběné na míru ještě jednu silnou stránku a tou je neuvěřitelné pohodlí, které dokážou vytvořit. Čalounění, které je zasazeno do bukové kostry, vytvoří prostor pro spaní hodný pro princeznu. A jelikož mne můj manžel i po patnácti letech stále horoucně miluje a on sám se nechá hýčkat pohodlím, jednu takovou mi právě pořídil a já se cítím, jako bych bydlela na zámku.