Teplákovina s potiskem vás doslova uhrane

Mnoho žen si říkalo, že šít dnes nemá smysl. A to i těch, které to se šicím strojem umí. Jenom tohle vše jen do času – dokud neobjevily kouzlo teplákoviny s potiskem.

Pravdou je, že oblečení dnes nakupíme spousty a rozhodně dovedností ženy nemusí být umění šít. Jenomže pak objevíte nádherné látky a ve vaší hlavě se doslova přehodí výhybka. Jsou látky, které prostě musíte mít. Zatímco klasickému bavlněnému plátnu ještě odoláte, jakmile se vám do rukou dostane teplákovina s potiskem, nová vášeň je na světě. Květinové a další přírodní potisky, dětské motivy, barevné maskáče, dokonce komiks – to je jen pár motivů, které si zcela živě umíte představit ve svém šatníku i v šatníku svých dětí.

Teplákovina povýšila

Teplákovina je sice pořád spojována s názvem, který jako by ji předurčoval k jedinému použití, na tepláky, ale tak tomu už dávno není. Teplákovina metráž poslouží v podstatě na jakýkoliv kousek šatníku. Kombinace bavlny s elastanem má vynikající vlastnosti. Perfektně se nosí, saje, umí hřát i být vzdušnou, současně díky elastanu skvěle padne na tělo i se jednoduše obléká. Zejména když vše šijete s praktickými náplety. Hodí se na trička, mikiny, kalhoty, lehčí kabátky a moderní svetříky, na dětské hračky, samozřejmě na šaty a sukně.

V teplácích kamkoliv

Trendy teplákové sety už dávno navíc nepatří jen někam do tělocvičny či za zavřené dveře k televizi. Jsou módním streetwear oděvem a rozhodně v nich okouzlíte. E-shop Snové látky nabízí obrovský sortiment teplákoviny. Té vzorované i jednobarevné. Lze se tak vyhrát s kontrasty a nechat vzory zajímavě vyniknout. Oblečení z teplákoviny ocení všichni z rodiny. Kdo nejvíc? Určitě děti. Pro ty je tento materiál ideálním a příjemným. Oceníte jej i vy, protože se žehličkou na něj rozhodně nemusíte. Teplákovina se v podstatě nekrčí.