Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace je ideálním řešením pro horké letní dny, kdy je člověk skutečně vděčný za jakýkoliv chládek. Protože mnohdy je takové horko i v noci, že se nedá pořádně vyspat. Oproti ochlazovačům vzduchu a větrákům vás dokáže skutečně ochladit a to mnohem rychleji a hlavně účinněji. Mobilní klimatizace je přístroj kompaktní velikosti, který odvádí horko z vnitřních prostor ven.

Mobilní klimatizace je navíc levnějším řešením ve srovnání s těmi klasickými nástěnnými klimatizacemi.

Tím výčet výhod ale nekončí. Co jistě oceníte, když už vedra nastala, je její rychlá montáž, která nevyžaduje stavební úpravy. Díky kompaktním rozměrům se s ní snadno manipuluje a můžete ji tak jednoduše v případě potřeby přemístit do jiné místnosti anebo si ji přibalit do auta na dovolenou či na chalupu. Je prostě skvělým řešením pro rychlé a účinné zchlazení místnosti při sezónních vedrech. Můžete ji vytáhnout pouze, abyste přežili ty nejteplejší dny v letních měsících a na zbytek roku ji zase pěkně uklidit někam, kde nebude překážet, ani kazit estetický dojem z vašeho domova.

Z těchto důvodů jsou mobilní klimatizace často vyhledávaným řešením do panelákových bytů, kde je instalace stacionární jednotky poněkud náročnější. Ocení ji i obyvatelé historické zástavby, kde stacionární klimatizaci ani umístit nelze. Bez stavebních úprav a dlouhých příprav ji můžete rychle zapojit a okamžitě používat. Stačí vám k tomu pouze elektrická zásuvka a okno. Tím pádem ale musíte počítat s tím, že vám od klimatizace do okna povede hadice. To je nevýhoda oproti stacionárním zařízením, stejně tak jako to, že ji neumístíte někam na zeď pod strop a tak vám v provozu bude zabírat místo v místnosti.

KLIMASPOL. spol. s r.o.
Stanislav Böhm
Ječná 1321/29a
621 00 Brno
tel.: 549 215 341

E-mail: info@klimaspol.eu
Web: www.klimaspol.eu