Na koho se obrátit, pokud musíte vyklidit nemovitost?

Staré přísloví říká, že než se stěhovat, je lepší vyhořet. A ještě více než stěhování se mnoho lidí děsí vyklízení nemovitostí. My vás však přesvědčíme o tom, že vyklizení bytu, domu, sklepu či půdy může být rychlé a kvalitní zároveň. Aniž byste byli nuceni přiložit ruku k dílu.

K vyklízení nemovitosti je třeba přistoupit v různých případech. Nejčastěji se jedná o stěhování či nakládání s pozůstalostí. Ani v jednom případě není o co stát. Vyklízení je náročné jak po fyzické, tak i časové stránce. Zkrátka je v mnoha ohledech lepší ho delegovat na ty, pro které je úklid denním chlebem. A my víme, kde je najdete.

Vyklízení domů i bytů

Specialisty na vyklízení nemovitosti zaměstnává například pražská společnost Prodafi (www.prodafi.cz). Bez okolků, kvalitně a v rekordním čase vyklízejí všechny nemovitosti, tedy byty, domy, sklepy, půdní prostory, kanceláře i prostory nebytové. Postarají se o odvoz starého nábytku, suti i spotřebičů. A k tomu likvidují černé skládky a odstraňují holubí trus. Žádný odpad pro ně není problém včetně toho kontaminovaného. Zkrátka se ničeho nezaleknou.

Jak to probíhá?

Jednoduše. Na stránkách www.prodafi.cz vyplníte jednoduchý formulář, v němž specifikujete své požadavky, představy a přání. Především lokalitu a množství vyklízeného odpadu. Na základě těchto informací vám přijde nezávazná nabídka, kterou budete či nebudete akceptovat. Myslíme ale, že budete, protože ceník veškerých úklidových prací je velmi zajímavý.

Na kolik to vyjde?

Například cena vyklízení pozůstalostí, tedy domů a bytů se pohybuje mezi 790 a 990 Kč za metr krychlový. Vyklízení sklepních, půdních a venkovních prostor je zhruba o 200 až 300 Kč dražší. Vše závisí na konkrétních podmínkách, tedy dle množství a typu odpadu. Doprava a práce je už zahrnuta v ceně. Více informací najdete na odkazu odvoz spotřebičů Praha.