Pásovou brusku a odpovídající brusné pásy potřebujete k opracování větších povrchů. 3M lepící pásky zase zajistí snadné spojování materiálů

Mezi obyvateli České republiky je značný počet schopných a zkušených řemeslníků. A nejen těch, kteří se této práci věnují profesionálně. Mnozí mají nejrůznější manuální práce jako koníček, při kterém si skvěle pročistí hlavu a odpočinou si od každodenních starostí. Ne nadarmo se říká, že Češi jsou národem kutilů. Do oprav nábytku, aut a nejrůznějších prací souvisejících s údržbou domu, chaty či chalupy se pouštějí i ti, kteří pracují v kanceláří, dokonce i řada vysokoškolsky vzdělaných odborníků si o volném odpoledni nebo víkendu oblékne montérky a s chutí se pustí do díla.

V dobře vybavené dílně obvykle nechybí bruska, ke které často patří i brusné pásy na kov či na dřevo a brusné rouno. Oblíbené jsou i moderní vychytávky jako 3M pásky

Nejeden muž zvládne úplně sám postavit novou pergolu, zahradní domek, dřevěnou podlahu či zábradlí. Další sice někdy využívají služby profesionálních řemeslníků nebo koupí některé hotové výrobky ve specializované prodejně, dále si je však upravují, brousí, barví a všelijak upravují. Nelze zapomínat ani na pravidelnou údržbu, při níž je často třeba odstranit původní lak a celý povrch nově zbrousit. Tady přicházejí ke slovu pásové brusky a brusné pásy na dřevo, brusné pásy na kov i brusné rouno. Někdy je také třeba pevně spojit dva materiály. Skvělými pomocníky jsou v takovém případě 3M pásky.

Proč používat 3M pásky? Práce s nimi je rychlá a snadná

Ke spojování materiálů můžete použít různá lepidla a tmely, manipulace s nimi je ale často náročná. Navíc hrozí potřísnění okolních povrchů i pokožky. 3M pásky jsou moderní řešení. Pracuje se s nimi snadno, ocení je i úplní začátečníci a odvedou s nimi perfektní práci.