Praktické tipy pro aplikaci dekorací na zeď

Dekorace na zeď Andreas

Dekorace na zeď Andreas

Jak vytvořit příjemný dojem v místnosti za použití jednoduchých dekorací? Vyzkoušejte keramické ozdoby různých tvarů, motivů a s různým posláním. Nabídka je široká, od zvířátek přes andílky až po dekorace s nápisy. I jedna malá dekorace dokáže rozzářit celý pokoj a pomáhá vytvářet vyloženě domácký a útulný pocit.

Vytvoření útulného dojmu

Keramické dekorace na zeď dokážou rozzářit každou místnost. Působí přívětivým dojmem a obyčejné holé stěně propůjčí příběh a dodají jí hloubku. Z neosobního designu, který sice vypadá jako ze stránek katalogu o bydlení, ale nemá v sobě žádný příjemný pocit, snadno vytvoříte útulný domov, kde se budou cítit dobře nejen obyvatelé, ale i každá návštěva.

Keramika Andreas

Keramika Andreas

Hodí se do každé místnosti

Výhodou těchto dekorací je fakt, že je možné umístit je téměř kamkoliv. Záleží jenom na tom, kde se vám budou líbit. Bývá dobré vytvořit si určitý koutek věnovaný právě těmto dekoracím. Keramické ozdoby mohou ozvláštnit holé zdi na chodbě, přinést zajímavé prvky do kuchyně či vyplnit prázdné místo v obývacím pokoji. Samotný výběr motivů dá jasně najevo, jaký máte vkus a celkově vytvoří specifický dojem z vašeho bytu. Při různých kombinacích však myslete na to, abyste to nepřehnali a místnost zbytečně nepřeplácali všemi možnými dekoracemi bez ladu a skladu.

Příběh za každou dekorací

Dekorace na zeď jsou ideálním dárkem k různým příležitostem. Když věnujete trochu péče správnému výběru, uvidíte, že dotyčnému uděláte velkou radost. Až se později podívá na dekoraci od vás, vzpomene si na výjimečnou událost, která předcházela jejímu darování. Může se jednat o příležitost narozenin, svatby, výročí, úspěšné složení zkoušky či cokoliv jiného. Každá dekorace s příběhem je něčím mnohem víc než jen normálně koupeným designovým prvkem. Pamatujte na to a snažte se udělat svým blízkým radost i právě takovouto maličkostí.