Realizací dřevostavby ušetříte za náklady na energie

Rostoucí ceny za energie, drahé bydlení ve městě a potřeba vícečetných rodin bydlet v zeleni obklopeni přírodou jsou důvody, proč se stále více a více lidí rozhlíží po nízkoenergetických stavbách. Montované domy na klíč mají nesporné výhody v rychlé realizaci, přesné výstavbě z dílů, jež na sebe ideálně pasují, i v typologii budov, které nesou důležité estetické i nízkonákladové prvky.

Náklady na provoz domu nepřesahují 20 tisíc korun ročně

Vlastníte-li pozemek nebo uvažujete-li o jeho koupi, máte jedinečnou šanci nechat si zhotovit montovaný dům na klíč, jenž bude splňovat nejnáročnější energetické požadavky, vzhledově bude vyhovovat vám i rázu okolní krajiny. Rodinné domy typu dřevostavby jsou zhotoveny z materiálu na bázi tvrdého polyuretanu, jednotlivé části jsou vyráběny a dodávány firmou J. Group. Pozitivem dřevostavby je její rychlá výstavba. Pokud si zvolíte typ dřevostavby z katalogu a máte připravené inženýrské sítě i kanalizaci, ještě tuto zimu můžete bydlet. Je spočítáno, že kupříkladu čtyřčlenná rodina bydlící v montovaném domku na klíč má roční náklady na energie v maximální výši dvacet tisíc korun.

Typový dům Ondřej (2+kk), zdroj: http://www.jgroup.cz/katalog/produkt/ondrej-2kk

Vyberte si z typových projektů, nebo si vytvořte vlastní návrh

Spočítejte si částky vydané za pozemek a dřevostavbu, následně si propočítejte roční náklady a vyjde vám ohromující výsledek úsporného bydlení ve vlastním, na místě, kde se vám líbí, a ještě v domě, který si sami vyberete. Žádné další stavební úpravy nejsou po finálních dokončovacích pracích třeba, jako by tomu bylo u staršího rodinného domu. Typové projekty rodinných domů jsou k nahlédnutí na stránkách společnosti www.jgroup.cz, jež se realizacemi zabývá. Za tři měsíce od vyřízení stavebních povolení, o něž se postarají rovněž zaměstnanci firmy, už se můžete stěhovat do vlastního rodinného domku. Pokud se vám nelíbí avizované domky na klíč, můžete se podělit o nápady s architekty společnosti a výslednou originální podobu bydlení vymyslet podle svého.