Šnekové dopravníky na obilí a průmyslová hnojiva dodává CanAgrocz

Pro zemědělské podniky bývají šnekové dopravníky na obilí a průmyslová hnojiva nepostradatelným technickým vybavením. Na jejich dodávku se specializuje CanAgrocz.

Česká výroba s německým know how

Společnost CanAgrocz působí na českém trhu již 15 let. Jde o pobočku mateřské německé společnosti CanAgro GmbH. Ta je celosvětově proslulým výrobcem šnekových dopravníků s různou kapacitou. Ty nejmenší zvládají zhruba 6 tun za hodinu, největší pak až 150 tun za hodinu. Šnekové dopravníky, které si od české pobočky zakoupíte, však nejsou žádným dovozem. Jde o kvalitní českou výrobu, protože se tyto dopravníky vyrábí přímo u nás. Kompletní výrobní sortiment, především šnekové dopravníky s různým pohonem, včetně třeba provětrávacích jehel, najdete na stránkách společnosti www.canagro.cz.

Šnekové dopravníky na obilí, hnojiva i uhlí

CanAgrocz nabízí dva základní typy šnekových dopravníků. Především jde o šnekové dopravníky na obilí a průmyslová hnojiva s hydromotorem. Ty mohou být s výpadem dozadu, s výpadem do stran, s podvozkem, nebo zabudované. Šnekový dopravník slouží k plnění secího stroje, ale též k plnění stroje rozmetacího v případě, že jde o plnění průmyslového hnojiva pro jeho aplikaci.

Druhým typem jsou šnekové dopravníky poháněné elektromotorem. Mohou být pojízdné a zabudované. Tyto dopravníky bývají určeny zejména pro sklady sypkých hmot a drobného materiálu v konkrétní zrnitosti. Může jít o lomy, nebo třeba uhelné sklady. Pojízdné dopravníky mají podvozek s automobilovými pneumatikami a též závěs pro připojení k automobilu, na který se bude nakládat. Zabudované šnekové dopravníky jsou speciálně pro uhlí. Mohou být s klínovými řemeny a se šnekovou převodovkou. Ta se hodí i pro dávkování šrotu či obilí.

TIP: Ať již hledáte pohon pro šnekový dopravník, nebo šnekové dopravníky obilí, obraťte se na firmu CanAgrocz.