Potřebujete stavební výtah? Nekupujte ho, půjčte si ho

Stavební výtah rozhodně nepatří mezi zařízení, které je dobré mít ve vlastnictví společnosti. Má vysoké nároky na bezpečnost, které je neustále potřeba hlídat. V tomto ohledu je možnost půjčení pokaždé výhrou.

K čemu slouží stavební výtah? 

Jelikož jsou stavební výtahy speciálně určeny k přepravě osob i zařízení, zákonitě musí splňovat ty nejpřísnější normy pro bezpečný provoz. Důraz na nejvyšší požadavky v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví pracovníků je nutno bedlivě sledovat u každé součásti. Stavební výtah, který si pro své práce půjčíte, je tak mnohem výhodnější řešení. Splňuje náročné evropské normy a všechna rozsáhlá bezpečnostní opatření. 

Kam lze stavební výtah z půjčovny zařízení umístit a jaké jsou možnosti

Stavební výtahy splňující veškeré platné normy lze umístit proti budovám, pilířům, i ve výtahových šachtách. V případě, že se rozhodnete si toto zařízení půjčit, je vám zajištěna přeprava, montáž i demontáž během stavebního procesu, a to specializovaným personálem. Můžete si vybrat, které zařízení je pro váš projekt to pravé – zda budete potřebovat přepravní nebo žebříkový výtah, nebo zda využijete možnosti zapůjčení výtahu na ocelovém laně. 

Výhody stavebního výtahu pro firmy

Pokud budete využívat půjčovny zařízení častěji, je dobré si zařídit vlastní účet. Potom se pro vás půjčování vybavení potřebného pro váš projekt stane ještě pohodlnější. K zaplacení nebudete potřebovat ani kartu, ani hotovost, nebude po vás požadována kauce, a na vyžádání získáte další kopie faktur. Administrativní úkony se tak zmenší na nutné minimum, a vy si pomocí svých přihlašovacích údajů pokaždé půjčíte během chvilky právě to zařízení, které v danou chvíli potřebujete. 

Stavební výtah i další zařízení je zbytečné si kupovat. Náklady snížíte tím, že si potřebná zařízení zapůjčíte jen pro dobu nezbytně nutnou, a poté se již nemusíte starat o jejich uložení a údržbu.