Zábradlí si nechte navrhnout na míru

Častokrát zapomínáme, že zábradlí by mělo mít v prvé řadě bezpečnostní funkci. Vybírat ho čistě podle vzhledu tedy není zrovna vhodné. Přesně to ale laici dělají. Zamilují se do nějakého zábradlí a nepřemýšlí, jestli je ten daný typ vhodný pro jejich použití. Buďte chytřejší a obraťte se raději na profesionály.

Pro venkovní i vnitřní zábradlí se v současnosti využívají nejčastěji nerez, dřevo, hliník či sklo. Vždy je třeba zvážit, co se hodí do konkrétního interiéru. Zatímco do rustikálně laděného domu padne dřevo, do moderního bytu možná spíš kov a sklo. Nebojte, využívá se bezpečnostní sklo, které odolá mechanickému poničení i nárazům.

Kovová zábradlí jsou nenáročná na údržbu

Velmi oblíbená jsou kovová zábradlí, ať už nerezová nebo ocelová. Z těchto materiálů je možná výroba zábradlí různých tvarů, fantazii se meze nekladou. Hlavně jsou ale nenáročné na údržbu a výborně odolávají i vnějším vlivům. Hodí se na balkon, ke schodišti, na terasu i k francouzskému oknu. Samozřejmě se dají kombinovat s dřevěnými díly či sklem.

Potěší i cenová dostupnost

Takové nerezové zábradlí se tedy dá vyrobit i k točitému schodišti, poměrně snadno se montuje, má dlouhou životnost a nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Co víc by si člověk mohl přát? Ještě dostupnou cenu. A světě div se, právě nerezové zábradlí je cenově dostupné ve srovnání například s dřevěným či zmiňovaným skleněným. Konkrétní cenu vám samozřejmě nesdělíme, ta se liší případ od případu. Proto na nic nečekejte a nechte si zábradlí navrhnout.

Zábradlí na míru dodá interiéru styl

Moderní minimalismus, historické zdobení nebo rustikální styl, skleněné plochy pro provzdušnění prostoru, případně masivní výplň pro efektní oddělení prostoru. Každý interiér si žádá něco jiného a odborníci na to berou zřetel. Své služby vám nabídne například zámečnictví České Budějovice, které se realizací zábradlí zabývá. Navrhuje je na míru podle představ zákazníků.