STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN

Ať už doma nebo v práci se čas od času setkáte s předmětem, který je objemný, těžký, atypického tvaru či křehký. A potřebujete jej přestěhovat z místa na místo, nejste si ovšem jistí jak na to, aby nedošel k úhoně on či okolí. Právě v takových případech je tu pro vás naše firma, vždy připravena vám pomoci. Jistě byste to zvládli i sami, ale v případě kontaktování odborníka si můžete ušetřit spoustu času, stresu i starostí.

Nabízíme vám kvalitní a spolehlivé služby, během kterých využíváme naše bohaté zkušenosti z této oblasti. Nezastaví nás prakticky žádný překážka. Jsme schopni přestěhovat klavíry, piána, trezory, kotle, klimatizace, servery, stroje, sochy a další předměty spadající do této kategorie. Samozřejmostí je zajištění obalových materiálů nebo přepravek, budete-li si to přát. I těžce přístupná místa nebo logisticky náročná stěhování jsou pro nás výzvou, které jsme ochotni čelit. Těžká břemena stěhujeme v Praze a po dohodě s klientem po celé ČR i zahraničí.

Přinášíme několik doporučení, které je vhodné provést před převozem těžkého břemene, a to pro co největší ulehčení celého procesu. Nejdříve zjistěte co nejpřesněji váhu předmětu a jeho rozměry. Dále obhlédněte prostory a připravte pro naše pracovníky krátkou informaci o tom, co za případná úskalí je může při stěhování potkat. Zaměřujte se na úzké průchody, nízké stropy, schodiště a podobně. Pokud máte jakékoli pochybnosti či nejasnosti, objednejte si bezplatnou prohlídku naším technikem. V den stěhování zabezpečte dostatečně velký parkovací prostor v místě nakládky i vykládky.

Pokud se rozhodnete nás oslovit, dopředu kontaktujte naše pracovníky, kteří s vámi provedou nezávaznou cenovou kalkulaci stěhování těžkých břemen v Praze. Jestli chcete vaše těžké břemeno přestěhovat rychle, spolehlivě a za nízkou cenu, ideálně se nechcete o nic starat a toužíte po jistotě, aby vše proběhlo tak, jak má, pak už nezbývá nic jiného než zvednout telefon a domluvit s námi detaily. Chceme, aby naši zákazníci byli spokojeni a aby se k nám rádi vraceli, pokud budou znovu potřebovat něco přestěhovat.

Pomůžeme vám se vším, vždy vycházíme vstříc přáním zákazníka, naši profesionálové se vám budou plně věnovat a jsou připraveni se postarat o vše, co je se stěhováním spojené. Budeme se těšit na vás a spolupráci s vámi.