Svítím, svítíš, svítíme

Jste-li hrdými majiteli novostavby, jistě se už těšíte na to, až budete shánět vybavení, nábytek a ostatní důležité zařízení. Ke každému interiéru patří svítidla, tvoří jeho nedílnou součást a pomáhají dotvořit celkový vzhled místnosti. Díky hře světla a stínu si můžete vytvořit příjemné prostředí pro každou příležitost.

Jaká svítidla potřebujete

Pro základní osvětlení slouží závěsné lustry nebo stropní svítidla, která dodávají interiéru dostatek světla pro běžné činnosti. Rádi si na pohovce nebo v křesle počtete? Potom si pořiďte závěsné svítidlo nad konferenční stolek nebo třeba stojací lampu. Pro chvilky pohody a relaxu je skvělé, pokud můžete světlo plynulou regulací ztlumit a vytvořit tak intimní prostředí jen pro vás. Skvělou atmosféru navodí rovněž LED pásky, které mohou být nejen bílé, ale také barevné a vytvořit tak ideální podmínky pro odpočinek i třeba párty či oslavu.

Vyberte si to nejlepší

V obývacím pokoji obvykle vystavíte to nejlepší, obraz, sochu nebo třeba drahou vázu. Velmi dobře tyto předměty vyniknou při speciálním osvětlení. Firma Aulix nabízí nejen tradiční typy osvětlení, ale také třeba osvětlení uměleckých děl, obrazů a zrcadel. Tato svítidla jsou unikátní a velmi dobře se vyjímají v každém interiéru. Vybírat můžete svítidla v klasickém pojetí nebo také designové kusy navržené předními světovými bytovými designery.

Svítidla se dnes vyrábí z různých materiálů, vkusně vypadají rovněž nejrůznější kombinace. Vybírat můžete sami on-line z pohodlí vašeho domova, pokud vám však obrázek nestačí k tomu, abyste se rozhodli, přijďte si svítidla a osvětlení prohlédnout na vlastní oči do světelného studia Aulix, které je pro vás otevřeno v Dolních Břežanech u Prahy. Vedle velkého výběru vystavených svítidel vám zde poradí a vytvoří vám rovněž návrh osvětlení pro váš interiér.