Zimní párty na zahradě – jak ji zařídit?

Máte narozeniny v zimě, takže vás mrzí, že nemůžete pro rodinu ani přátele uspořádat parádní venkovní akci? Smutnění není na místě. I když mrzne, můžete se bavit venku a užívat si pěkně v teple. Jak na to?

Kvalitní výbava je základ

Pokud chcete vaše blízké překvapit netradičním večírkem, který se i v zimě bude konat venku, není to vlastně žádný problém. Důležité je jen to, že si musíte pořídit kvalitní výbavu, která vám to umožní. Využijte pronájem párty stanů. Získáte prostor, kde se bude oslava konat. Vybírat lze z několika různých rozměrů. Běžně se půjčují stany 3 x 3 metry (nabízí 9 m2 prostoru). Jejich výhodou je, že se dají spojit, vytvoříte snadno i velký krytý prostor.

domtech-cz_azrent_cz_01

Moderní stany mají bočnice (ty chrání před větrem) a pokud si půjčíte ještě mobilní topení, budete se v nich moci pohybovat třeba jen v tričku. Velkou výhřevnost mají agregáty plynové nebo diesel/elto. Nikdy neriskujte a nepoužívejte vytápění přímým ohněm z plynové bomby. Jak vyřešit sezení? Například u AZrent si půjčíte párty stany a společně s nimi i pivní sety. Jedná se o sestavu stolu a lavice, která nabízí dostatek prostoru pro sezení více osob.

domtech-cz_azrent_cz_02

Pohoštění ve stylu léta

Aby byla oslava dokonalá, nesmíte podcenit pohoštění. Kromě klasiky (pivo a víno), servíruje i drinky. Pohrajte si s nimi, nebojte se experimentovat. Určitě se bude hodit něco pro zahřátí, pro dámy to může být například horká griotka s lesním ovocem, pro pány zase grog v netradiční kombinaci s limetou. Pokud si troufáte na složitější věci, podívejte se na tuto inspiraci. Najdete v ní recepty na koktejly spíše letní, ale proč ne. V zimě jsou určitě příjemným zpestřením. A co k jídlu? Ke každé venkovní párty patří grilování, v zimě je nutností výkonný gril. I ten si můžete půjčit u AZrent. Mají k zapůjčení i extra velký gril na sele.