Blíží se výročí vaší svatby? Připomeňte si společně hezké zážitky

Postupem let řešíme desítky a desítky nejrůznějších příležitostí, během nichž chceme potěšit své milované dárkem od srdce. Jednou z těch nejvýjimečnějších je samozřejmě výročí, které připomíná párům den, kdy si řekli své ANO. Jakým nápadem potěšíte svou drahou polovičku?

Originalita vede

Nikdo neříká, že krásný dárek musí stát jmění a přichází v podobě zlata, diamantu nebo dalších drahých materiálů. Drtivá většina z nás pravděpodobně stejně nechce utrácet desítky tisíc, protože peníze jsou potřeba na mnohem důležitější předměty. Naštěstí existuje celá řada jedinečných a cenově příjemných nápadů.

V dnešní době lze totiž během pouhých několika kliknutí myši vytvořit spoustu personalizovaných darů, které budou šité na míru konkrétní osobě. Jasnou volbou je například populární fotoobraz z vašich fotografií. Ten si najde své místo třeba v ložnici nad postelí, v obýváku nad pohovkou nebo v práci milované osoby. Fantazii se meze nekladou.

Zvládne to každý

Zdaleka nejtěžší částí je volba nejlepší společné fotografie. Dejte si pořádně záležet, aby měl fotoobraz kýžený efekt. Budete-li si jistí, stačí si otevřít internetové stránky pod odkazem v první půlce článku. Ihned na vás vyskočí tři různé varianty podkladů, jež se liší tvarem, velikostí i provedením rámu. Vyberte si ideální možnost, klikněte na ni a dostanete se do prostředí intuitivního konfigurátoru.

Celý proces tvorby zabere maximálně patnáct minut, přičemž ve finále výsledný produkt jen zaplatíte a necháte si jej doručit domů. V následujících pracovních dnech se můžete začít těšit na geniální dárek. Dávejte si však pozor, aby jej předčasně neotevřela vaše drahá polovička. Když už budete v tom, možná vás zaujme i kalendář, tričko, hrníček či třeba pexeso?