Dětské samolepky na zeď jsou originálním řešením pro každý pokojíček

Zařídit nápaditě a vkusně dětský pokoj není samozřejmostí, neboť má v každém bytě své zvláštní postavení. Má několik funkcí, které nutně musí splnit. Slouží k relaxaci a spánku stejně jako k aktivnímu využití volného času.

Na jednom místě musíme vytvořit odpočinkovou zónu a zárověň nesmíme zapomenout na hrací koutek, případně studovnu s knihovnou. Mezi základní vybavení patří postel, šatní skříň a stůl s vhodnou židlí. K tomu, aby se zde děti cítily dobře, je potřeba vše sladit tak, aby výsledek vyhovoval jak po stránce funkčnosti, tak i splňoval estetické požadavky. K tomutu účelu skvěle poslouží dětské samolepky na zeď. Pokoj by neměl být přeplněn nábytkem, ale zároveň by měl poskytovat dostatečné zázemí.

mimon-1493-a

Nedotčené území jeho či její výsosti

Pocit domova je důležitý pro každého z nás. Pro děti se jejich pokoj stává tím místem, kde se mohou cítit bezpečně a spokojeně. Zde mohou být samy sebou, snít své sny, realizovat se, nechat volný průchod emocem i ostatním projevům bez obav z konfrontace s okolím, aktivně tvořit i se uvolnit.

Dětský pokoj by měl být originální a vyjadřovat osobnost svého majitele. Z tohoto důvodu nalezneme na stěnách plakáty oblíbených skupin, fotografie fotbalového družstva, pohádkové postavičky nebo krásné citáty. To vše slouží k tomu, že se jeho obyvatel zde cítí vskutku jako doma – šťastný a spokojený. Právě takovéto maličkosti tvoří z obyčejné místnosti pokoj, jenž má svoji specifickou a nezaměnitelnou atmosféru.

zvedavy-hroch-1830-a

Dětské nálepky na zeď,  originální dekorace

Jednou z možností, jak vytvořit originální dekoraci, je použít samolepky na zeď. Na trhu najdeme široké spektrum krásných a vkusných dětských samolepek na zeď. Můžeme vybírat z mnoha variant podle zájmu dítěte i podle ostatního vybavení. Malí předškoláci jsou nadšeni z veselých zvířátek a oživlých autíček. Holčičky vytvoří dokonalou iluzi pohádkového světa za pomoci kouzelné víly a romantického zámku. Teenageři ocení samolepky na stěnu dětského pokoje v podobě ornamentů, bublin, hvězdiček či sportovců. Rovněž barvu je možné zvolit takovou, která ladí k celkovému interiéru. Dětské nálepky na zeď vám jednoduše pomohou vykouzlit z obyčejného fádního pokoje to pravé království plné fantazie a originality.