Digestoře FABER: Design v kombinaci se spoustou funkcí

Elegantní kuchyně je základem jakéhokoli interiéru jak rodinného domu, tak i bytu. Při její realizaci se klade důraz zpravidla na zpracování kuchyňské linky a také na nákup spotřebičů. U těch je třeba být velmi obezřetný. Nevyplatí se zapomínat i na ty, které se přímo nepodílejí na přípravě pokrmů. Na mysli máme nejen myčku nádobí, ale především odsavač par. Jeho úloha je nesmírně důležitá v tom, aby byly eliminovány pachy z interiéru a dýchali jste čerstvý vzduch. Zapomenout ale nelze ani na design. I proto se vyplatí unikátní digestoře FABER, jež oba tyto aspekty splňují.

Foto: Faber-eshop.cz, komínová digestoř Daisy, nerez / černé sklo s nerez páskem

Foto: Faber-eshop.cz, komínová digestoř Daisy, nerez / černé sklo s nerez páskem

Značka FABER není nová

Pokud si myslíte, že zmiňovaná společnost je nováčkem na trhu s tímto sortimentem, jste na omylu. Úspěšně totiž působí již od šedesátých let minulého století. V roce 1958 byl představen první model odsavače par značky FABER, který si odnesl mnohá ocenění, a to hlavně za zcela neotřelý design. Postupem času si moderní komínové digestoře FABER získaly oblibu mezi širokou veřejností a chcete-li v interiéru opravdový originál, není co řešit.

Foto: Faber-eshop.cz, vestavná digestoř Inca Lux Glass, nerez / bílé sklo

Foto: Faber-eshop.cz, vestavná digestoř Inca Lux Glass, nerez / bílé sklo

Spousta funkcí samozřejmostí

Jak viditelné, tak vestavné digestoře FABER jsou typické velkým množstvím nadstandardních funkcí. Výborná je především ta, která je označená jako Easy Cube. Díky ní je instalace zařízení hračkou i pro průměrně zručného člověka. Maximální eliminaci nežádoucího hluku zajistí Remote Blower. Z digestoře lze totiž jednoduše vyjmout ventilační jednotku. K mnohým modelům patří i dálkové ovládání. Zapomenout nelze ani na víceúrovňové osvětlení pomoc LED technologie.

Foto: Faber-eshop.cz, vestavná digestoř Fabula, nerez / bílé sklo

Foto: Faber-eshop.cz, vestavná digestoř Fabula, nerez / bílé sklo

Nakupte si z pohodlí domova

Nástěnné i ostrůvkové digestoře FABER si můžete zakoupit online z vlastního domova. Stačí navštívit internetovou prodejní galerii eshop faber-eshop.cz. Nebudete-li si s výběrem konkrétního modelu vědět rady, odborníci vám poskytnou cenné informace. Díky dopravě zdarma vztahující se na všechny nabízené digestoře navíc ušetříte nemalou finanční částku.