Elektrikář, sklenář či zámečník – s urgentním technickým problémem pomůže – Záchranná technická služba nonstop

Vyskytne-li se v domácnosti technický problém, nejlepší je řešit ho co nejdříve. Někdy to ani jinak nejde a uvítáme pomoc ihned. Co když je zrovna noc, víkend nebo státní svátek? Ani ve všední dny není jednoduché sehnat kvalitního odborníka během pár hodin, a určité činnosti sami rozhodně nezvládneme. Zasklít okno, opravit elektrické rozvody nebo vyřešit prasklé potrubí… To běžný člověk neumí. Kontakt na havarijní službu se tedy vyplatí mít uložený v mobilu. A ne na jen tak ledajakou. Záchranná technická služba funguje nonstop a dokáže zajistit odborníky z mnoha oborů.

Odborníci v Praze a okolí

Potřebujete kontakt na odborníka? Elektrikáři, sklenáři, topenáři, zámečníci, instalatéři nebo plynaři, málokdo má nějaké dobré známé v těchto oborech. Jste z Prahy nebo Středočeského kraje? Máte nějaký urgentní problém? Pak není třeba panikařit, vytočte telefonní číslo, které najdete v kontaktech na stránce zts.cz. A vůbec nevadí, že je třeba půlnoc.

Když nemáme nejlepší den

I když nejde zrovna o problém, který by vyžadoval neodkladnou havarijní službu, určitě ho raději budeme mít z krku co nejdřív. Provizorní řešení nebývají „to pravé ořechové“ a zodpovědní lidé chtějí vše dát zase do pořádku a provozuschopného stavu. Přihodit se mohou různé situace. Zabouchneme si dveře s klíči v zámku, při hře s míčem rozbijeme okno, ucpe se potrubí, praskne hadice od pračky, dojde k závadě na elektrických rozvodech… Možných scénářů je spousta. Ať jsme sebepečlivější a sebeopatrnější, občas nám okolnosti zkrátka nepřejí a musíme řešit nepříjemnou až nebezpečnou situaci. A když jsou do toho zainteresováni i sousedé, to je pak urgentní jednání opravdu na místě.

Ušetřete si zbytečné vrásky

Vysklené okno zvládne opravit během chvíle zkušený sklenář, se zabouchnutými dveřmi pomůže zámečník, na opravu elektrických rozvodů je zapotřebí elektrikář, a takto bychom mohli pokračovat dále. Občas máme dny, kdy se nám vše hroutí pod rukama, nebo kdy je nějaká ta havárie „třešničkou na dortu“ po různých katastrofách, které se nám přihodily. Vědět, na koho se obrátit, je vítanou úlevou, která nám značně usnadní život. Navíc vědomí, že Záchranná technická služba vyšle pracovníka, co nejdříve to jde, nám ušetří pěkných pár vrásek na čele.

Prověření pracovníci, na které je spolehnutí

Záchranná technická služba zajistí odborníka, který je prověřený, takže se nemusíme bát vpustit jej do bytu. To uvítají především lidé bydlící sami. Není třeba si složitě zjišťovat reference a klepat se, zda bude práce precizně provedená, nebo zda budeme mít ještě přidělané další starosti. Stačí zavolat na bezplatnou linku, a pokud si číslo nepamatujeme či jej nemáme uložené v kontaktech, na internetu zadáme AAA – Záchranná technická služba či přímo zts.cz.