Elektrikáři a sklenáři dostupní 24 hodin denně

Nikdy nevíte, kdy se něco porouchá a budete potřebovat urgentně technickou pomoc v domácnosti či ve své firmě. Zejména v záležitosti elektřiny se nevyplatí šetřit a spoléhat se na neodborné opravy, může se to vymstít. Bezpečnost je základ, a proto při jakékoliv závadě, hlavně v elektrické síti a na spotřebičích volejte odborníka, v tomto případě to bude elektrikář.

Někdy je potřeba rychlý zásah

Co když se něco stane náhle, v noci, o víkendu či ve svátek? Na koho se obrátit? Málokdo má v telefonu kontakt na sklenáře nebo zámečníka, většina lidí nemá známého elektrikáře schopného dojet i v noci, běžně to není potřeba, ale když už se něco semele, bývá to problém vyžadující rychlý zásah.

Nepříjemné situace si nevybírají

Problémy s elektřinou, vysklené okno, zabouchnuté dveře s klíčem v zámku… Nepříjemné situace, při kterých vám zatrne a říkáte si, že byste chtěli být někde jinde a vrátit se, až když se všechno vyřeší. Není třeba panikařit. Vytočte telefon Záchranné technické služby a odborníci se už o vše postarají. A to kdykoliv. K dispozici jsou zkušení zámečníci, sklenáři i elektrikáři, takže firma k vám co nejdříve někoho pošle váš problém zdolat.

Kvalitní služby jsou k nezaplacení

Ovšem elektrikáře, zámečníka, instalatéra, plynaře, topenáře nebo sklenáře můžeme potřebovat i v situacích, které nejsou tak extrémní. Chcete namontovat bezpečnostní mříže? Líbí se vám skleněné prvky v domácnosti a chcete je mít kvalitně provedené od člověka s dlouholetou praxí, takže náhodně nalezený sklenář v nějakém internetovém seznamu vám nestačí? Rekonstruujete byt a je nutná přítomnost elektrikáře? Kvalita je v těchto případech potřeba a rádi si za ni připlatíme.

Důkladně prověření elektrikáři a další techničtí pracovníci

U Záchranné technické služby se technici důkladně prověřují, musí mít čistý trestní rejstřík a absolvují dokonce psychologické testy, což určitě každý ocení, protože volat někoho „na slepo“, bez nějakých doporučení, tomu se každý raději vyhne. Bydlíte-li sami, takového pracovníka se nemusíte bát pustit do bytu. Po obhlídce situace vám bude navržen plán řešení a většinou nic nebrání tomu vrhnout se do opravy ihned nebo alespoň situaci zajistit tak, aby vydržela do druhého dne.