Funkční zázemí pro vaše děti

Dopřejte vašim dětem maximální pohodlí a prostor, ve kterém jim učení půjde samo. Svěřte sestavení dětského pokoje do rukou odborníků a obraťte se na Nábytek MAX, v němž pracují profesionální designéři. Pohodlnou cestou tak docílíte luxusně vypadající místnosti a zároveň sami sobě ušetříte práci s vymýšlením mnohdy složitých návrhů. Na své si přijdou všechny věkové kategorie, jelikož se v nabídce nachází spousta zajímavých projektů pro malé rošťáky i dospívající jedince.

Dokonalá vizualizace

Pro lepší představu se na internetových stránkách nachází hned několik fotografií již vytvořených a funkčních sestav. Díky promyšleným návrhům se můžete lehce inspirovat. Je zde k dispozici široká škála vzorů, z kterých je možné načerpat nové nápady a zároveň objevit užitečné vychytávky moderní doby. Pro dokonalou vizualizaci nábytku do dětského pokoje si můžete zažádat o speciální 3D vypracování od špičkových návrhářů zdarma.

detsky-pokoj-11

Garance dětských úsměvů

O prvotřídních službách společnosti vypovídá hned několik nadcházejících faktů. Proslula svými návrhy dětských pokojů i v zahraničí, dokonce se jedná o jednu z největších firem zabývajících se výrobou nábytku na míru v Rakousku. Za skvěle odvedenou práci ručí více než 45 let praxe a z ní získané zkušenosti. Díky velkému zájmu lidí jsou prodejny rozšířeny po celé Evropě, přičemž ve všech se dočkáte individuálního přístupu, aby se přání každého zákazníka mohlo proměnit ve skutečnost.

Bezplatné designové poradenství

Pokud byste si rádi nechali vyhotovit 3D nákres dětského pokoje na míru včetně cenové nabídky, neváhejte a odešlete nezávaznou poptávku prostřednictvím on-line formuláře, nebo navštivte designové studio v Praze. Právě zde naleznete odpovědi na veškeré dotazy a zároveň se dozvíte i několik užitečných rad. Stačí si jen připravit přibližný nákres s rozměry pro nastínění vašich nápadů a realizace vysněného prostoru může začít.