Hledáte kalibry pro přesnou výrobu? Víme, kde je seženete!

Jak na precizní kontrolu výroby, aby výrobky i závit splňovaly potřebné rozměry? Neobejdete se bez kvalitních kalibrů. Jejich velikost a rozměry mají odpovídat normám. Konkrétní druh však záleží na tom, co přesně potřebujete kontrolovat. Z jakých variant můžete vybírat a kde kalibry pořídíte? To se dozvíte v tomto článku.

Kalibrované měrky pro snadnou a přesnou kontrolu

S kvalitní koncovou měrkou můžete provést měření s výbornou přesností. K dispozici jsou varianty pro měření v třídách přesnosti 0 a 1. Nabízené měrky také splňují normu DIN3650. V rámci pestrosti využití máte na výběr z variant vyrobených z oceli či z keramiky. V přehledné tabulce na specializovaném internetovém obchodě najdete jasný přehled toho, jaké rozměry jsou aktuálně dostupné. K dispozici jsou jednotlivé kousky, ale i celé sady.

Praktické sady koncových měrek

Když si objednáte praktické sady koncových měrek, získáte základní výbavu pro přesné měření. Cenově jsou takové ceny o poznání výhodnější a hlavně pokrývají širší spektrum rozměrů a variant. V uceleném sortimentu najdete mnohdy i ne tak často používané měrky. Jestli však máte specifická přání, i tady existuje možnost objednat si netradiční kousky, které zrovna potřebujete. Při odběru většího množství konkrétních měrek nebo sad se také nebojte poptat na výhodnější cenu.

Rychlé doručení díky skladovým zásobám

U kalibrovaných měrek je většina nabízeného sortimentu skladem. Stačí tak jednoduše objednat a za pár dní máte k dispozici požadované kousky. Součástí dodávky mohou být kalibrační listy z akreditované laboratoře pro maximální jistotu, že měrky splňují všechno potřebné a pomohou vám dodržovat náročné standardy pro výrobu. Díky bohatému sortimentu si můžete vybrat kalibry typu NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a další.