Vlastní bydlení v útrobách hlavního města

Praha je stále tou nejžádanější lokalitou z hlediska bydlení v České republice. Proč tomu tak vlastně je? Míra pracovních příležitostí, kulturního vyžití nebo komfortu se s jinými městy u nás jednoduše nedá srovnávat. Do jejích útrob se každopádně vrhají zejména mladí, kteří mají život teprve před sebou. Ani s postupem času, kdy na řadu přichází plánování rodiny v poklidné lokalitě, však metropoli nemusíte opouštět. Aktuálně totiž vzniká řada projektů na rezidentní bydlení a jedním z nich jsou i Byty na Vackově, jimž se v tomto článku hodláme věnovat o něco podrobněji.

Moderní bydlení kombinované s přírodou

Byty na Vackově tvoří pět bytových komplexů, jejichž cílem je poskytnout domov 347 rodinách či jednotlivcům. Leží v poklidné oblasti Horní Žižkov, který v posledních letech prochází rozsáhlou revitalizací, na jejímž konci je vidina rezidentní a obchodní čtvrti. Moderní byty v Praze dovolí každému novému majiteli dostatek komfortu a klidu. Přilehlý park Židovská pec je navíc jako stvořený pro dlouhé procházky s dětmi, aniž byste se nechali rušit hustým provozem.

V okolí se samozřejmě počítá rovněž s veškerou občanskou vybaveností, kterou tvoří zejména:

  • školy a školky, sportovní střediska
  • obchodní domy, restaurační zařízení
  • pošta, zastávky MHD
  • ordinace lékařů, památky a mnohé další

Jak bydlení na Vackově jednoduše financovat

Pokud vás informace obsažené v předchozích odstavcích zaujaly, jistě také uvítáte podrobnější popis financování bydlení v Praze. Na klienty projektu čekají zvýhodněné podmínky hypotečního úvěru s nejnižšími úroky a nulovými poplatky za zpracování hypotéky. Díky tomu si pořízení vlastního bydlení může dovolit opravdu každý, i když zrovna nemá po ruce dostatečné finanční prostředky. To už se určitě nevyplatí, nemyslíte?

Každopádně byste si měli pospíšit, jelikož volné bytové jednotky mizí rychlostí blesku a v případě váhavého jednání můžete ve výsledku, lidově řečeno, „utřít nos“.