I na vaší zahradě můžete mít vlastní vířivku

Zahrady už dávno neslouží pouze k pěstování ovoce a zeleniny nebo k letnímu grilování. Stále více lidí si na své zahrady pořizuje venkovní vířivku. Místo okopávání záhonů tak mají domácí lázně přímo u svého domu a mohou si tak odpočinout po dlouhých a náročných pracovních dnech, nebo zkrátka kdykoliv, kdy se jim zachce.

Stále více lidí se vrací domů užít si krásy své zahrady z vířivky. Majitelé zahrad tak mají jedinečnou příležitost relaxace po celém dni. Vlastní vířivka je ideálním zpestřením vaší zahrady pro večírky, rodinné oslavy, ale i pro klidné chvilky pouze vás. Které kvalitní venkovní vířivky můžete pořídit v ČR?

Vířivka GLACIA

Pokud si přejete vířivku, kterou budete pro svou velikost moci využívat i při rodinných oslavách, můžete zvolit například vířivku GLACIA od Canadian Spa International®. Vířivka je určena 5 osobám. Nabízí dostatek prostoru a velmi pohodlné sezení. Vzhledem k velikosti vířivky a bohatému vybavení v základním provedení má tento model navíc velice příjemnou pořizovací cenu.

Vířivka GLADIUS

Pokud vám však vířivka pro 5 osob nestačí, a přejete si mít na své zahradě ještě větší model, který pojme mnohem více osob, americký výrobce vířivých van Canadian Spa International® má ve svém portfoliu i model pro 7 osobVířivka GLADIUS je navržena tak, aby zde všechny osoby měly k dispozici dostatek osobního prostoru včetně nezávislých masážních zón. Středový prostor je dokonce možné využít jako malý bazén.

Vířivka LARA MINI

Příznivcům menších modelů můžeme doporučit venkovní vířivku LARA MINI. Poslouží k dokonalé relaxaci jednotlivcům i párům a díky svým anatomickým dispozicím tato vířivka poskytuje masáž celého těla.

Všechny výše zmíněné vířivky v České republice exkluzivně nabízí společnost SPA Studio, s. r. o. Jednotlivé modely (a mnohem více) si můžete prohlédnout v showroomech v Praze, v Ostravě a v Mladé Boleslavi.