Jak na hezkou zahradu?

Zahradnictví Šticha a syn Vám poskytne veškeré zahradnické práce pro Vaši zahradu.

Pohodlí domova dělá nejen hezký dům, ale i hezká zahrada. Můžete mít nádherný dům, ale teprve pořádná zahrada, kde můžete například v létě s kamarády grilovat, mu dodá tu pravou rodinnou atmosféru. Můžete vysázet pár hezkých květin nebo to udělat komplexně a nechat návrh zahrady na profesionálním zahradnictví.

Zahradní architekt s tradicí

Zahrada domu je něco, na co se budete koukat téměř každý den, a proto je lepší ji svěřit někomu zkušenému. Jednou z těchto společností je zahradnictví Šticha a syn poskytující svým klientům zahradnické práce v Praze a okolí. Jedná se o specialistu nejen na návrh zahrad, ale na všechny služby související se zahradničením. Firma je schopna navrhnout zahradu Vašich snů a poté ji celou zrealizovat.

Hezká zahrada bez práce

Kromě toho, že pro Vás dokáže společnost vytvořit zahradu, o které se Vám ani nesnilo, udělá veškeré zahradnické práce, aby Vaše zahrada byla krásná nejen po jejím vytvořením. U zahrady totiž platí, že zahrada, která se neudržuje, se po čase stane džunglí, bez ohledu na to, jak byla navrhnuta. Kromě pravidelných úprav keřů se jedná například o svoz odpadů ze zahrady.