Vaše ratolesti si zaslouží příjemný dětský nábytek

Doby nevzhledných dětských pokojů poskládaných ze starého vyřazeného nábytku, polepeného nálepkami, jsou naštěstí dávno pryč. Moderní nábytek do dětského pokoje je vyrobený z kvalitního dřeva a odolá i drsnému zacházení.

Takový dětský nábytek však musíte hledat mimo běžné prodejny nábytku, kde většinu nabídky tvoří levné dřevotřískové sektorové kusy, které poslouží, ale určitě dlouho nevydrží. Pokud chcete skutečně spolehlivý nábytek, oslovte prověřené truhlářství s dlouholetou tradicí, například Truhlářství Marek z Prahy 5.

Nábytek pro děti nabízí také kompaktní rozměry a barevnější a veselejší design než klasický nábytek. Vaše děti potřebují také mnoho prostoru, kam mohou snadno uklidit (nebo spíše naházet) všechny své hračky. Proto náš nábytek do dětského pokoje počítá s nadprůměrným objemem ukládacích prostor.

A kdo říká, že s nábytkem nemůže být zábava? Děti jistě nadchnou prolézací skříňky, skluzavky z postele, horolezecké stěny, kterými jejich dětský nábytek doplníme. Závidět ho potom bude i nejeden dospělý. Takový nábytek navíc usnadní dětské hry a pomáhá rozvíjet fantazii.

Naše práce však začíná daleko dříve než u výroby samotného dětského nábytku. Zhotovíme pro Vás v rámci nabídky také 3D návrh dětského pokoje, a to dokonce zcela zdarma. Postaráme se také o případné opravy Vašeho nábytku. Dětský nábytek navržený a vyrobený s láskou najdete v Truhlářství Marek.