Zahradní domek a další dřevostavby, které budou slušet vaší zahradě

V okamžiku, kdy rodinnému domu oblečete nový kabát, byste se měli zaměřit na exteriér, který si zaslouží také náležitou péči. Ze zahrady vykouzlíte opravdový ráj, v němž najdete útočiště za každého počasí. V letním období si roztáhnete deku pod jablečnými stromy a v zimním období postavíte sněhuláky pro děti. Pokud však chcete nejmenším ratolestem poskytnout perfektní zázemí přímo za domem, sáhněte po menším hřišti a dřevěném domečku. V následujících řádcích se podíváme konkrétně na dřevěná stavení, která sluší snad každé zahradě.

Dřevo je přírodní materiál, který do prostředí zahrady dokonale zapadne. Zvyšuje se poptávka po zahradních domcích, jež mají opravdu široké uplatnění. V zimním období uschovají zahradní nářadí, které zrovna nebudete používat, v letním období zase poslouží jako místo na hraní pro ratolesti. Zahradní domek ale není jediný objekt, po němž byste se měli poohlížet.

Zahradní domek z výrobní řady EKONOMIK

Současný trh je opravdu rozmanitý, tudíž vybrat ideální model zrovna na vaši zahradu není lehký úkol. Představujeme vám zahradní domky z výrobní rady EKONOMIK, které jsou realizovány v dílně společnosti DELTA Svratka. Oproti ostatním modelům v produktové nabídce firmy se varianta EKONOMIK pyšní výhodnou pořizovací cenou, která se však neodráží na kvalitě. Zahradní domky jsou vyrobené z vysoce kvalitního smrkového dřeva a na zahradě vám mohou stát už během několika málo dnů. Výrobce uvádí, že jsou k dostání do pěti až deseti pracovních dnů.

Pergoly vtisknou zahradě punc originality

V posledních letech hrají prim dřevěné pergoly a altány. Jedná se o elegantní přístřešky ochraňující zahradní posezení před nepřízní počasí. V horkých letních dnech například odráží ostré sluneční paprsky. Počasí je mnohdy nevyzpytatelné a dokáže se proti vám vzbouřit zrovna v nejméně vhodný okamžik. Určitě to znáte, zahradní párty je v plném proudu, ale najednou začne poprchat. Pokud máte dřevěnou pergolu anebo altán, přeháňka vás nenaštve, protože všechno máte v suchu pod střechou uschované.

Společnost DELTA Svratka má v nabídce pergoly a altány v různém provedení. Je pouze na vás, zda se vám líbí pergola se střechou rovnou či se sklonem. Střešní krytina se dá vybrat z několika alternativ – šindel, polykarbonátové desky či posuvný baldachýn. Důležité je, aby byla konstrukce robustní a bytelná kvůli dlouhé životnosti, což však uvedený výrobce splňuje. Profil stojek a vaznic je 115 × 115 centimetrů.

Zútulněte si tedy zahradu správnými objekty. Zvýšíte tím její komfort a zlepšíte i vzhled samotného exteriéru. Pro cenovou kalkulaci společnost kontaktujte, neboť cena se odvíjí od vašich představ a požadavků.