Zastřešení se stává běžnou výbavu bazénů

V současné době jsou bazény nenahraditelnou součástí moderních zahrad. Pokud si chcete pořídit zapuštěný bazén, neměli byste opomíjet ani zastřešení, které vám koupací sezónu prodlouží o několik měsíců. V následujících řádcích vám prozradíme, jaká řešení vám současný trh nabízí.

V případě zastřešení bazénu se můžete koupat klidně i devět měsíců v roce, navíc vám odpadnou starosti s údržbou, protože se ve vodě nebude objevovat takové množství hmyzu a nečistot. Výrazně ušetříte za bazénovou chemii.

Sydney a Miami jsou novinkou na trhu

Předním dodavatelem zastřešení bazénů je společnost ALBIXON, která má v nabídce hned dvě novinky vyznačující se moderním designem a precizním zpracováním. Prvním modelem je Miami. Vyrábí se přímo na zakázku a vybrat si můžete z několika různých dekorů či barevných odstínů. Pro výrobu se používají vysoce odolné XL profily a pevný polykarbonát, jenž představuje stabilní ochranu před UV zářením.

Další variantou je Sydney, která vznikla ve spolupráci s návrháři z automotive. Profil je extrémně nízký, křivky jsou vyladěné a celkový vzhled působí elegantně. ALBIXON má v nabídce celou řadu rozměrů.

Výhody zastřešení bazénu

Mezi další výhody zastřešení bazénu patří mimo jiné i bezpečnost. Děti ani domácí mazlíčci díky zastřešení nespadnou do vody, když zrovna budou bez vašeho dozoru. Voda zůstává průrazná a čistá a docílíte konstantní teploty i během dnů, kdy není zrovna teplo.

ALBIXON má ve svém portfoliu pestrou škálu možností, ať už máte jakékoliv představy. Jestliže se vám nebudou líbit novinky v podobě Sydney a Miami, možná si vás podmaní Klasik či Casablanca vysoká. Zajímavou alternativou je Monaco Future. ALBIXON vyrábí zastřešení na míru vašemu bazénu, takže výsledek je dokonalý a precizní. Zahrada potom působí nadčasově.