Jak na rekonstrukci bytového jádra

Věcí typickou pro život v České republice je velká rozšířenost bydlení v panelových domech. Většina panelových domů byla postavena mezi 60. až 80. lety 20. století v situaci ve velmi vysoké rychlosti, kdy se tolik nehledělo na kvalitu výstavby, jako na její rychlost. Bydlení to bylo poměrně unifikované, asi každý z nás si vybaví obrázek typického bytového jádra té doby. To jsou věci, které v tehdejší době byly možná přínosné, ale takové bydlení rozhodně neodpovídá požadavkům dnešní doby. Proto je mezi vlastníky panelových domů stále populárnější rekonstrukce bytového jádra.

Jak se rekonstrukce bytového jádra provádí?

Rekonstrukce bytového jádra je sama o sobě poměrně náročný stavební proces. Je třeba vybourat stávající bytové jádro a místo něj postavit nové. To je natolik složité, že by to neměl dělat laik. Proto je nejlepší pozvat si na rekonstrukci zkušené odborníky, které najdete například ve společnosti Fix Servis. Zaměstnanci společnosti pro Vás vypracují plán rekonstrukce, navrhnout, jak by mělo nové jádro vypadat a spolehlivě obstará veškeré potřebné práce.

Rekonstrukce rychle a bez obtíží

TiP: Sháníte-li se po někom, kdo nabízí tuto službu, doporučujeme rekonstrukce od Fixservisu.
Mnoho lidí se bojí, že při rekonstrukci bytu nemohou svůj byt dlouho obývat. To s Fix Servis neplatí, neboť zaměstnanci společnosti jsou vždy maximálně rychlí. Zároveň veškeré práce dělají v co největším souladu se sousedy, aby je rekonstrukce co nejméně omezovala.

bytové jádro

Panelákový byt po rekonstrukci bytového jádra je téměř k nepoznání.