Jak poslat balík rychle a bezpečně?

Balík Servis je přeprava balíků rychlá a bezpečná.

Každý, kdo podniká, někdy zažil situaci, kdy je nutné poslat balík do ruky svému obchodnímu partnerovi, který může být vzdálený stovky kilometrů. Obsah balíku může být někdy poměrně důvěrný a jeho včasné a řádné odeslání může být stěžejní pro celé podnikání. Proto je nutné pro jeho odeslání vybrat spolehlivého partnera.

Jak mám balík správně poslat?

Základem úspěšného poslání balíku je výběr vhodné spediční společnosti. Stále více zákazníků přichází na chuť službám společnosti Balík Servis, která sází především na zapojení moderních technologií umožňující klientům spravovat své zakázky v pohodlí domova. Balík je doručen do ruky jeho příjemci do dvou dnů od odeslání.

Poslat balík online z pohodlí domova

Odesílání balíku nemusí být spojené s běháním za spediční společností. S Balík Servis můžete poslat balík, aniž byste museli opustit Vaši kancelář. Poslat balík můžete online, případně zavolat spojovatelce, která s Vámi vyřídí všechno potřebné. To se hodí například, když potřebujete balík odeslat rychle a potřebujete předejít případným nedorozuměním při jeho spedici. Zaplatit za jeho poslání můžete též online. Balík u Vás vyzvedne kurýr společnosti a vy již nemusíte nic řešit. Vašemu partnerovi předá jiný kurýr balík do ruky, takže ani on není zbytečně zatížen. Vývoj zásilky můžete sledovat online.