Nová rezidence, projekt Malešický háj, osloví každého milovníka moderního bydlení

Chce bydlet opravdu stylově a moderně, v dosahu zeleně, ale přitom v Praze? Pro mnoho lidí je to vysněné bydlení, které kombinuje přesně to, co od svého domova požadují. A přesně to vám umí nabídnout nový rezidenční projekt Malešický háj. Je zde totiž kombinace pohodlí metropole, ale také dostatek klidu a veškerého komfortu, pokud se jedná o soukromí, možnost relaxovat v přírodě a užít si chvíle jen pro sebe nebo svou rodinu.

Bytové domy v moderním stylu

Rezidenční objekt vás nadchne už tehdy, pokud patříte mezi milovníky moderní citlivé architektury, která klade důraz na to, aby dokonale zapadla do okolní krajiny. Typickými prvky je minimalismus, také výše bytových domů nemá více než 5 podlaží. Celkem je tady bytových domů 5, přičemž je v nich 107 bytových jednotek. 

Bydlení v Praze Malešicích tak znamená rovněž dostatek soukromí, a to už i právě z důvodu omezeného množství bytů. Pocitu vlastní oázy klidu přispívá také dispoziční řešení bytů, přítomnost členitých prvků, jako jsou balkony, terasy nebo předzahrádky. Kromě toho jsou v podzemních podlažích bytů také: 

  • Garážová stání
  • Sklepní kóje

Ty zvyšují využitelnost těchto prostor, přičemž elegantně řeší stání pro auta a prostory pro uskladnění věcí. Dále pak rostou už samotné moderní byty. Líbit se vám každopádně bude celkové zasazení této lokality do krajiny, protože nedaleko máte Malešický les.

Jaké byty si zde můžete pořídit?

Již jsme výše zmiňovali, že je tady 107 bytů, které nabízejí různé dispozice. Nejmenší byty mají 31 m2, přičemž největší byt zde pořídíte o ploše 139 m2. Velké byty mají podobu střešních penthousů, jsou tak skvělým útočištěm třeba pro rodiny, které si opravdu cení svého soukromí. Byty na prodej v Praze 10 budou připraveny k nastěhování pravděpodobně během roku 2023, přičemž samotná výstavba byla zahájena v roce 2021. Jedná se o byty, které vyhoví širokému spektru náročných klientů, a každý si najde byt, který dokáže splnit rozličné požadavky.