Opravy stavebních strojů svěřte do rukou profesionálů

Ve stavebním průmyslu se používají různé stroje a manipulační technika, která však není nesmrtelná. Pokud potřebujete servis jakéhokoliv stavebního pomocníka, obraťte se na specializovanou společnost, která má dlouholeté zkušenosti. Současný trh je rozmanitý, v daném oboru tedy působí hned několik různých firem. V následujících řádcích vám jednu takovou představíme.

O komplexní servis i opravy stavebních strojů se vám postará Uplifter CZ s.r.o. s dlouholetými zkušenostmi. Poskytují bleskový servis nejen po celé České republice, ale střední Evropě. Zajistí vám i náhradní řešení, abyste nemuseli omezovat a zastavovat své práce, a tím pádem stíhali zakázky včas.

Servis stavebních strojů je rychlý

Pobočky jsou rozmístěné v několika státech, třeba v sousedním Německu je jich hned sedm, na Slovensku a v Polsku jedna a v našich končinách jsou dvě. Během dvou hodin tak máte k dispozici tým, který vám zajistí opravy a servis. Problém tak vyřeší v poměrně krátkém čase.

Samozřejmostí je dodání náhradních dílů. V případě zájmu je oprava možná i kdekoliv jinde, není to nutné přímo na dílně společnosti. Záleží hlavně na obtížnosti dopravy a podmínkách daného místa.

Široká nabídka dalších služeb

Uplifter CZ s.r.o. se nespecializuje jen na mechanické záležitosti, nabízí spoustu dalších služeb, které se týkají stavebních strojů a manipulační techniky. V sortimentu služeb je i revize jeřábů, a to konkrétně vstupní revize, pravidelné kontroly, záruční servis, pozáruční servis, nákup a instalace náhradních dílů a podobně. Revize dokáže zajistit u minijeřábů, přívěsů i mobilních jeřábů.

Pokud se tedy chcete obrátit na firmu, která vám zajistí komplexní služby v oblasti stavebních strojů, Uplifter CZ s.r.o. je ideální volbou. Budete nadmíru spokojení i s přístupem.