Dodavatel hutních materiálů a plastů

V průmyslovém segmentu nachází uplatnění pestrá škála materiálů, jako jsou nerez, plast a podobně. Jestliže hledáte vhodného dodavatele hutních materiálů či plastů, nabídka je široká, ovšem ne každá firma dokáže zajistit včasné dodání, vysokou kvalitu a spolehlivost. V následujících řádcích vám představíme jednu firmu, která má dlouholeté zkušenosti v daném oboru a zákazníci jsou s ní nadmíru spokojení.

PRIMAPOL je odborník na hutní materiály a plasty. Ve svém produktovém portfoliu má pestrou škálu produktů, jako jsou nerezové zpětné ventily.

Co jsou zpětné ventily?

Zpětné ventily slouží k proudění tekutin v jednom směru, přičemž bývají nainstalovány na výstupu z hydraulického systému. Úkolem těchto součástek je zabránit zpětnému toku tekutin bez ohledu na to, o jakou tekutinu se jedná (teplá užitková voda, průmyslová, výstupní či vypouštěná tekutina).

PRIMAPOL má v nabídce nerezové zpětné ventily od výrobce MONDEO, jenž kromě toho vyrábí také potrubní rozvody a další příslušenství.

Zpětné ventily se rozdělují dále na několik skupin, a to podle účelu použití. Sehnat se tedy dají ventily pružinové, kulové, kotoučové, dvojité kotoučové, otočné a přírubové. Konkrétní variantu vyberete i podle toho, jaký potřebujete uzavírací systém.

Hliníkový materiál

Dále nesmíme zapomenout na hliník, jenž je v průmyslu hojně využívaný. Konkrétně ENAW-6061 má široké uplatnění. Uvedený hliník je dobře tvářitelný za tepla i za studena. Svařovat se může jakoukoliv metodou, navíc se vyznačuje vysokou odolností atmosférické korozi. Objednat si můžete standardní hutní polotovary ve formě plechů, pásů, desek, drátů i tyčí. Nabídka je opravdu široká.

Obraťte se tedy na firmu PRIMAPOL, která má všechny nabízené materiály skladem, a tak je budete mít k dispozici ve velmi krátkém čase.