Kamerový systém zajistí váš majetek

Aktivní ochrana majetku by dnes měla být samozřejmostí ve firmách i v domácnostech. Osvědčenou formou ochrany je kamerový systém.

Profesionální kamerový systém Praha – to jsou služby Sikur Systems s.r.o. Společnost instaluje moderní kamerové systémy, které rovněž kombinuje s alarmy, docházkovými a přístupovými systémy. Své zakázky realizuje nejen v Praze, ale po celé České republice a na Slovensku.

Co umožňuje moderní kamerový systém?

Kamerové systémy se považují za důležitý nástroj ochrany majetku. Tyto systémy bývají zcela samostatné, mohou fungovat dokonce i bez obsluhy. IP kamerový systémsám odesílá záznamy z kamery přes počítačovou síť a internet ke vzdálenému zařízení. Zde je jej možné sledovat, nebo zaznamenávat pro případnou nutnost použití v budoucnosti.

Tyto kamery však umí ještě více. Třeba zapnout alarm při detekci pohybu. Samotná akce má podobu zapnutí sirény, odeslání e-mailu či SMS zprávy.

V Sikur Systems instalují výhradně moderní barevné kamery s rozlišením až 12 Mpix. Je možné instalovat varianty vodotěsné, s dálkovým ovládáním, se zoomem, účinné v šeru s možností připojení mikrofonu a s dalšími vychytávkami. Oblíbenou technologií jsou rovněž AHD kamerové systémy. Ty umí nahradit zastaralou technologii, ale využít původní koaxiální rozvody. Jde v podstatě o ekonomické řešení ve formě rekonstrukce starého kamerového systému. Jedná se o Full HD analogové kamery.

Návrh, instalace i servis

Společnost Sikur Systems systémy kamerové ochrany navrhuje, realizuje včetně dodávky zařízení, ale současně kontroluje či servisuje. Nabídku systému dostávají dokonce zákazníci zcela zdarma.

Na webových stránkách společnosti Kamerovysystem.cz najdete i další služby, které společnost nabízí, a můžete je rovněž poptávat. Nejde jen o kamerový systém. Dalšími službami jsou návrh a instalace EZS bezpečnostních systémů, EPS – systémů požární signalizace, STA – společných antén a satelitů, videotelefonů a audiotelefonů, docházkových, přístupových a obchůzkových systémů, ochrany perimetru, bezpečnostní mlhy a domácí automatizace. Ve všech oblastech nabízí firma rovněž servisní služby.