Neobyčejný krb – vkusný prvek moderního interiéru

TOPSYS Praha, s.r.o.

Moderní designové krby a kamna, foto: TOPSYS Praha, spol. s r.o.

Tradiční součást domů, která je stále v kurzu, dříve nezbytnost, dnes spíše designový doplněk… Krb je symbolem hřejivé rodinné atmosféry a téměř každý by ho rád měl doma. Pohled do plamenů je uklidňující, zároveň krby a kamna dokážou zčásti nebo zcela nahradit jiné způsoby vytápění.

Jaké jsou možnosti

Kdo doma nějaký ten starší krb má, může mu dopřát renovaci, vybavit jej kvalitní krbovou vložkou a dále používat. Pořizujete-li krb zcela nově, máte v zásadě dvě možnosti: zvolit tradiční podobu či nějakou méně všední. Biokrb nebo plynový krb si už dnes může koupit skoro každý. Hitem jsou moderní krby – funkční a zároveň efektní designový prvek domu. Hodí se do interiéru rustikálního i moderně minimalistického, stačí vybrat ten správný.

Rohový designový krb

Rohový designový krb, foto: TOPSYS Praha, spol. s r.o.

Bude v domě nepořádek?

Stylové krby mohou mít rozmanitý až velmi neobvyklý vzhled, jejich obsluha je jednodušší a nemusíte se bát velkého nepořádku okolo. Samozřejmě, v domě vybaveném krbem je potřeba počítat s trochu častějším úklidem, sazím se zcela nevyhneme, není to ale nic nepřekonatelného.

Designový solitér – ozdoba místnosti

Chcete-li něco neobvyklého, možná vás uchvátí moderní designové solitéry: dokážou se stát dominantou interiéru a vdechnout mu úplně novou podobu. Na závěsném ocelovém krbu vám zrak spočine ihned po vstupu do místnosti. Na výběr je celá škála tvarů, barev i velikostí. Možná se zaměříte na nenápadnější designové krby, ale není problém sehnat nějaký v pestrých barvách, se vzorem nebo zcela nezvyklého varu. Velmi atraktivní je zdobení pomocí skleněných a sklokeramických prvků.

Centrální závěsný krb

Centrální závěsný krb, foto: TOPSYS Praha, spol. s r.o.

Závěsný krb na zakázku

Závěsné krby nepřekáží, nemusíme řešit jejich zabudování, vidět je na ně odkudkoliv a působí velmi luxusně. Vyrábějí se na zakázku do rodinných domů i komerčních objektů, nejen v podobě centrální doprostřed pokoje, ale i jako rohové nebo čelní. Širokou nabídku designových solitérů na přání má firma Topsys Praha, s.r.o., jejíž sortiment určitě musíte prozkoumat, jestliže o nějakém tom krbu uvažujete. Na její sortiment krbů se můžete podívat zde.