Nerezové poštovní schránky pro zazdění i do netypizovaných sloupků

Venkovní poštovní schránka by měla být bytelná, odolná, dobře sloužit a zároveň nepřekážet. Proto se často volí schránky z nerezu a zazdívají do betonových sloupků. Nejrozšířenějším modelem jsou průchozí schránky s hloubkou 20 cm, které se hodí pro zazdění do typizovaných sloupků oplocení. Mívají integrovanou vhozovou klapku, místo pro jmenovku, mnohdy i zvonek, kameru, alarm, prodávají se samostatně či ve formě sestav.

Co se sloupky netypizovaných rozměrů?

Zdaleka ne u každého rodinného domku najdeme typizované zděné sloupky. Plot nestandardních parametrů nám může výběr poštovní schránky znesnadnit. Chceme-li přesto poštovní schránku zazděnou, nikoliv pověšenou na plot, musíme pečlivě vybírat a studovat parametry. Existuje několik typů nerezových poštovních schránek o nastavitelné hloubce, které umožní vyhovět i jiným rozměrům sloupků, užším i širším.

Poštovní schránka – luxus s extra funkcemi

Chcete do poštovní schránky investovat klidně trochu více, jen aby byla bytelná, s dlouhou životností, z kvalitního nerezu a prokázala vám více služeb naráz? Vyberete si určitě na stránce www.kortan.cz. Venkovní poštovní schránka může mít mnoho podob. Záleží-li vám i na bezpečnosti, pouvažujte o kameře na schránce. Bytelná nerezová elektroschránka vybavená hovorovým modulem, podsvícenou jmenovkou, kvalitním zámkem a barevnou mikrokamerou bude možná to pravé. Nechybí napájecí adaptér, elektro krabice a zdroj, není to tedy výrobek za pár stovek, ale s tím je třeba počítat.

4306-1x-potovn-schrnka-f-04-do-sloupku-s-el-eln-deska-se-zvonkem-a-vhm-golmar-nerez

Mějte přehled o tom, co se děje u vchodu

Pro moderní rodinný dům i firemní objekt je taková nerezová poštovní schránka skvělou volbou. Do interiéru se nainstaluje barevný videotelefon – více zde, schránku lze opatřit několika zvonkovými tlačítky. Kromě schránky na poštu získáte i komunikační a bezpečnostní prostředek. Jakmile budete potřebovat komunikovat s pošťákem, osobou u vchodu nebo vás přijde někdo navštívit, určitě ji oceníte.