Čtyřtaktní sekačky Honda zdolají i mokrý trávník

Údržba trávníku je nezanedbatelnou částí péče o zahradu a většinou zabírá i nejvíc času. Měli jste vyhrazenou chvíli na jeho posekání, ale v noci pršelo? Pokud máte travní sekačku Honda, nemusíte vůbec měnit plány a klidně vyrazte sekat. Rosou prosycený trávník nebo tráva po mírném dešti, to není pro tyto stroje vůbec žádný problém.

Sekejte, kdy potřebujete

Špičkové motorové sekačky Honda se postarají o suchý i mokrý trávník, čímž nám pomohou lépe si zorganizovat den a není třeba se tolik přizpůsobovat počasí. Jakmile necháme trávu přerůst, máme totiž o problém navíc, sekat se musí pravidelně, abychom se u toho tolik nezapotili.

Komfortní ovládání

Práce s benzínovými sekačkami Honda je maximálně pohodlná a zvládne ji skoro každý. Vybaveny jsou výkonným čtyřtaktním motorem, který pracuje dobře i při práci v hrbolatém terénu nebo ve svahu. Oceníte určitě i tichý chod a velmi slabé vibrace, které téměř necítíte. Nastartovat a ovládat stroj zvládne zkrátka i křehká žena. Navíc si značka Honda zakládá na co nejekologičtějším provozu, což vás určitě také nadchne.

Inovativní funkce

Modely z řad HRX a IZY jsou sice o něco dražší než konkurenční, na druhou stranu investice se projeví ve větším pohodlí, vysoké kvalitě a k dispozici jsou různé inovativní funkce, které mnohé jiné čtyřtaktní sekačky vůbec nemají. Příkladem je funkce Rotostop, která umožní mít sekací nože vždy pod kontrolou. Nehrozí tak zranění či defekt při jízdě mimo trávník. Funkce Smartdrive se zase postará o to, že si sami můžete řídit rychlost pojezdu, a to jen pomocí jednoduchých pohybů prsty.

Kvalitní provedení

Sekačky Honda jsou maximálně propracované, nešetří se na materiálu a motor vydrží téměř vše. Dbá se i na ty nejmenší detaily, které dohromady přispívají k tomu, že vás sekání začne snad i bavit. Kolečka jsou vybavena kuličkovými ložisky a pořádným vzorkem, jistě oceníte i prodyšný koš. Servisní síť pro zahradní stroje funguje po celé republice a záruku na sekačku máte po dobu pěti let, což jistě potěší. Zahradní technika od tohoto výrobce je zkrátka sázkou na jistotu.