Plisé žaluzie jako elegantní varianta stínění

Ochrana před slunečními paprsky a pohledy kolemjdoucích, ale zároveň stylový doplněk v interiéru. Věčný boj. Máme však elegantní řešení. Plisé žaluzie představují skvělý designový doplněk. Navíc mají spoustu výhod, které vám usnadní život. Jsou velmi oblíbené v německy mluvících zemích a jsme si jisti, že tuto vychytávku stojí za to mít doma.

Látkové žaluzie plisé 

Vyšperkovaný interiér, příjemné světlo a klid. Látkové žaluzie vám umožní také instalaci stínícího pruhu libovolné výšky. Zastíníte jen tu část okna, kterou právě potřebujete. Uprostřed okna, nahoře či dole. Manipulace je naprosto jednoduchá a lze přizpůsobit vašim požadavkům. Záleží pouze na tom, co vám vyhovuje. Látkové žaluzie stylově doplňuji interiér a mají spoustu výhod, proto se používají také u zimních zahrad, kde hraje roli každý detail.

Údržba plisé žaluzií

Jednou z největších výhod těchto žaluzií je snadná údržba. Dlouhé hodiny umývání žaluzií hadříkem a jejich neustále poškozování je nadobro pryč. Plisé žaluzie stačí vyprat. Žaluzie stáhnete do paketu, vytáhnete z držáků a namočíte je do vany s vlažnou vodou a pracím prostředkem. Ve vodě je necháte cca 15 minut a poté stačí jen opatrně nechat vytéct vodu z voštin, roztáhnout a opláchnout pomocí ruční sprchy. Když máte hotovo, stačí jen žaluzie opět stáhnout, vymačkat a znova zavěsit. A doma máte opět perfektně čisto. 

Hodí se do každé domácnosti? 

V případě plisé se právě nemusíte bát. Tento druh žaluzií se přizpůsobí mnoho tvarům oken. Žaluzieee.cz si poradí s každým zákoutím. Vyberete si barvu i vzor dle svých preferencí z široké nabídky. V nabídce je také alternativa den či noc.

Navíc vám zaměří produkty zdarma a vše zařídí až po finální montáž. Žaluzie či sítě montují po celé České republice. Instalují moderní design, bezpečí a soukromí. Zkrátka profesionálové na správném místě.