Jak uklidit pokoj? Jde to rychle a bez námahy!

Pokoj dětí je často jeden velký chaos a nepořádek! Když jsou menší, je úklid pokoje na rodičích, puberťák by to ovšem měl zvládnout sám. Naučíme vás, jak uklidit pokoj rychle a bez námahy!

Dětský pokoj by se měl uklízet ve stejném intervalu jako zbytek bytu či domu, nejlépe tedy jednou do týdne. Tento úklid by měl být dělán ‘’z gruntu’’, ale to nutně neznamená, že půjde o hodiny a hodiny věnované uklízení.

Tito tipy oceníte nejdříve vy a později i vaše větší děti. Naučte se uklízet pokoj co nejrychleji a zároveň pořádně!

Postel

Postel je dominantou dětského pokoje a většinou není příkladem pečlivého ustlání. A právě neustlaná postel je prvním důvodem, proč vypadá celý pokoj neupraveně. Pokud nemáte čas a vaše dítko náladu na pečlivé stlaní, vyřešte to přehozem přes postel. Dá se koupit v každém obchodě s nábytkem a zařízením do interiéru.

Přehoz přes postel lze krásně ladit s barvami pokoje!

Oblečení

Poházené oblečení je v dětském pokoji častým podmětem k hádkám. Zejména mladé slečny si dlouho vybírají, co na sebe, přičemž vytahají z polic šatníku spoustu oblečení a to se jim pak nechce skládat zpět do ‘’komínků’’. Výsledkem je tak oblečení na opěradle židle, na posteli, v nejhorším případě na zemi. Hromada poházeného oblečení se každým dnem zvětšuje.

Problém vyřeší ramínka, která ulehčí práci se skládáním i hledáním vhodného trička, kalhot nebo mikiny. Všechno se tak zrychlí a bude více funkční.

Kam s věcmi?

Nejdříve jsou to hračky a pak spoustu věcí a drobností, které potřebuje mít vaše dítě při ruce. Aby se nic neválelo na zemi a nepřekáželo na stole či poličce, pořiďte do dětského pokoje papírové krabice, které nabízí hodně úložného prostoru a jejich moderní design nezkazí vzhled pokojíčku.

Krabice se dají dát pod postel nebo třeba na skříň.

Co zbytek úklidových prací?

Stejně tak jako zbytek bytu či domu, i v dětském pokoji je třeba mýt okna, vysávat, utírat prach a udržovat čistotu. Nemá-li nikdo z rodiny na tento úklid čas ani chuť, je nejlepším řešením služba úklid Praha.

Spokojenost bude 100% a cena více něž přijatelná!