Kdo vám ve firmě uklidí?

Potřebujete obstarat úklid kanceláří, či jiných prostor vaší firmy? Pokud chcete mít tuto činnost zajištěnou pohodlně a bezproblémově, oslovte externí společnost. Samozřejmě abyste byli skutečně spokojeni, je třeba vybrat kvalitní službu.

Výběr firmy na úklid kanceláří

Společnosti se prezentují různým způsobem. A určitě jim na pověsti nepřidá, když se v jejích prostorách zaměstnanci, či obchodní partneři budou setkávat se špinavými podlahami, odpadky přetékajícími koši, šmouhatými okny atd. I proto je pečlivý úklid kanceláří velmi důležitý.

Jak najít někoho spolehlivého? To, zda vaše volba byla správná, zjistíte až po čase. Chcete-li však významně zvýšit pravděpodobnost, že bude vše bez problémů, oslovte někoho s pozitivními referencemi.

Někteří z těch, kteří poskytují firemní úklid, vám také nabídnou praktickou ukázku své práce na zkušební dobu. Vy si ověříte, jestli skutečně budete s přístupem a prací spokojení.

Při hledání někoho na úklid kanceláří si sesumírujte také své požadavky: Jak často budete požadovat služby? Co všechno by měly zahrnovat? Jaké vybavení by firma měla mít? Kolik jste ochotni zaplatit?

Tip na konkrétní službu

Pokud hledáte poskytovatele úklidu kancelářských prostor v Olomouci, zvažte společnost Delta Servis, které vznikla již v roce 1991. Jde o ryze českou společnost zaměřující se (nejen) na úklid firmy. Jisti si můžete být profesionální úrovní. Nechybí ji ani mnohé významné reference, třeba od Českých drah či Tesco. Navíc v oblasti úklidu splňuje certifikaci ISO 9001.

Využít můžete jednorázových či pravidelných služeb. Z prováděných činností jsou to především mytí podlah, vysávání koberců a jejich čištění, mytí nádobí, vynášení odpadků, mytí oken a žaluzií, výměna kancelářských textilií, péče o nábytek, úklid sociálních zařízeních a další úkony dle vašich požadavků.

Zajistěte si i vy v prostorách vaší společnosti čisté prostředí, které přispěje ke spokojené práci zaměstnanců.