Kovové regály představují moderní systém ukládání věcí

Praktické kovové regály si najdou své místo nejen v obchodech a skladech, ale i v domácnostech. Můžete je využít třeba v komoře, spíži, garáži, šatně nebo dílně. Jsou jednoduchým a přitom efektním způsobem jak skladovat větší či menší věci, musíme ale sledovat jejich nosnost. Plastové police nebudou příliš vhodné pro těžké předměty, ale pro malou zátěž a domácí využití mohou úplně stačit. Kovové police toho unesou pravdu hodně a nebudeme muset přemýšlet, co ještě do regálu můžeme umístit, a co už raději ne.

Bytelné regály pro větší zátěž

Regály z kovu jsou bytelné, stabilní, praktické a mají dlouhou životnost. Jako vybavení obchodu jsou často nezbytné, zboží je přehledně uloženo a zároveň je můžeme využít jako regály do skladu. Existují i vysokozátěžové regály, jejich police unesou bez problémů věci nad 300 kg, zároveň ale stále působí moderně a elegantně. Rozhodně nebudou prostor hyzdit. Pozor na nekvalitní typy, které toho moc nevydrží a jsou „vachrlaté“.

Vytvořte si sestavu regálů na míru

Regály do obchodu, skladu i domácnosti se dají pořídit v různých rozměrech a provedení. Problém nemusí být ani výroba na míru. A pokud vám kapacitně přestanou stačit, můžete si snadno přikoupit další vybavení skladu. V konfigurátoru si můžete sestavit vlastní regály podle svých preferencí a objednat si je. Doručeny budou v krabicích a připraveny k okamžitému sestavení, hodně regálů je skladem a do týden je můžete mít doma.

Montáž bez šroubků a nářadí

Bojíte se, že regály nezvládnete smontovat? Ty od www.eu-regaly.cz žádnou složitou montáž nevyžadují, nevezmete do ruky dokonce ani šroubovák. Se šroubky se tu nesetkáte, bočnice jsou již smontovány a jednoduchý systém podobný stavebnici určitě každý pochopí. Hotovo budete mít za chvíli a pak už nezbývá než police naplnit věcmi.