Nevíte si rady s výběrem podlahové krytiny?

Pustili jste se do rekonstrukce bydlení a čeká vás výběr podlahové krytiny? Ne nadarmo se říká, že podlaha je duší interiéru – proto si dejte na výběru záležet a informujte se o vlastnostech moderních podlahových krytin. Podstatné je, aby vybraný materiál odpovídal způsobu využití, byl kvalitní, vydržel dlouho jako nový a zároveň dobře vypadal. V následujících řádcích vám prozradíme, které typy podlah jsou v posledních letech nejžádanější. Tipy nám poskytla firma Interier Servis CBpodlahy České Budějovice.

Počítejte s tím, že žádný materiál není dokonalý a kromě předností má i určité „mouchy“. K nejprodávanějším krytinám patří laminátové podlahy, které nabízí atraktivní poměr ceny, kvality a vzhledu. Špatnou volbou však není ani marmoleum, linoleum nebo vinyl. Milovníci přírodních materiálů zase volí dřevo, které působí luxusním dojmem.

Proč si vybrat dřevěnou podlahu?

Dřevo je generacemi přírodní materiál. Víme, co od něj čekat a zkušenější kutilové na něj nedají dopustit díky možnosti renovace. Dřevěné podlahy České Budějovice se vyrábí z tradičních i exotických dřevin, a to vždy z prvotřídního dřeva. Interier Servis CB nabízí dýhované podlahy i masivní 3 vrstvé parkety v různých dekorech a povrchových úpravách.

Pro koho je ideální vinylová podlaha?

Pokud se vám dřevěná podlaha nezamlouvá (ať už z finančních nebo jiných důvodů), sáhněte po levnějším řešení v podobě vinylové podlahy České Budějovice. Vinyl je vysoce odolný a má vynikající užitné vlastnosti – snadno se udržuje, dlouhodobě si udržuje původní vzhled a mimo jiné dobře izoluje hluk. Přestože jde o PVC, na první pohled ji nerozeznáte od dřeva, kamene či dlažby.

Stále si nevíte rady? Nevadí, odborníci z českobudějovického podlahářství vám rádi doporučí vhodnou podlahovou krytinu, která vám bude dělat radost na každém kroku. Další informace najdete na www.interierserviscb.cz.