Nůžkové párty stany z hlediska jejich konstrukce

Výhody nůžkových párty stanů jsou neocenitelné: díky jejich konstrukci jsou extrémně rychle – v řádu několika minut – rozloženy a po skončení slavnosti zase bleskově složeny a uskladněny. Vy jako pořadatelé slavnostní události pod širým nebem tak neztrácíte drahocenný čas a můžete se o to déle věnovat svým hostům.

Zásobte se včas nůžkovými párty stany

Pokud pořádáte podobné akce častěji, není nic výhodnějšího, než mít několik nůžkových párty stanů pro jistotu v zásobě. V případě nečekané změny počasí, nebo pokud se dostaví více hostů, než jste očekávali, není vůbec problém jeden, dva nebo i více nůžkových stanů narychlo rozložit. Uvidíte, že se Vám investice do nůžkových párty stanů bohatě vyplatí a žádná z Vašich oslav již neskončí fiaskem.

Nůžková konstrukce párty stanu je u vystavovatelů, prodejců nebo třeba reklamních agentur nejžádanějším a nejpoužívanějším systémem. Lze je totiž bez problémů využít například jako veletržní, výstavní nebo prodejní stánky, pro catering, jako zázemí pro sportovce, při politických akcích, nebo dokonce i jako snadno přenosné garáže či sklady.

Nůžkové párty stany a jejich konstrukce

Konstrukce nůžkových párty stanů musí být lehká, a přitom bytelná, stabilní a také bezpečná. Technologicky špičkově zpracované konstrukce moderních párty stanů všechny tyto požadavky splňují. V současné době je nejpoužívanějším materiálem eloxovaný hliník, ze kterého jsou vyrobeny teleskopické hliníkové nohy i střešní trubky. Nohy jsou připevňovány k zemi speciálními kolíky pro zajištění ještě větší stability. Kvalitní párty stan má 3 výškově nastavitelné stupně, a sice 2,0, 2,1 nebo 2,2 m.

Co je to eloxace?

Eloxování neboli eloxace představuje speciální povrchovou úpravu hliníku. Termín pochází ze zkratky Elektrolytická Oxidace hliníku. Při eloxaci je vytvořena za pomoci chemicko-tepelného procesu ochranná vrstva oxidu hliníku, která již dále neoxiduje, a tudíž chrání před oxidací i samotný materiál. Eloxace se používá všude tam, kde je hliník vystaven venkovním podmínkám.

Na střechu nůžkových párty stanů je obvykle použit vodotěsný polyester o gramáži min. 270 g/m² a boční stěny bývají vyrobeny z voděodolného polyamidu o gramáži 180 g/m². Tyto postranní stěny párty stanu se připevňují ke konstrukci klipem ve své horní části a po stranách se mezi sebou spojují suchými zipy. Okraj střechy je široký 30 cm a tvoří tak ideální prostor pro potisk Vaším firemním logem.

konstrukce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nůžkové párty stany jsou zabaleny ve 2 kartonech a je k nim dodávána praktická a přenosná taška, ve které je i možné je uskladnit. Součástí balení jsou samozřejmě také nezbytné upevňovací kolíky a lana.

Široký výběr nůžkových párty stanů

Stany jsou dodávány v několika typizovaných rozměrech (3×3, 3×6 a 3×9 m) a mnoha různých barvách. Není proto problém esteticky sladit design párty stanu s exteriérem nebo s barvami Vaší firmy. Vybírat můžete z klasické bílé, modré, zelené, černé, ale i méně obvyklé vínové či terakotové. Neváhejte a pořiďte si včas zahradní altány a krytá posezení, které Vás budou provázet při Vašich akcích po většinu roku.