Potřebujete stavební jeřáby? Vsaďte na specialisty

Mnohé činnosti spojené se stavbou vyžadují přemisťování materiálu do výšek a práci, jež se odehrává v úctyhodné vzdálenosti od zemského povrchu. Tím pádem se neobejdete bez spolehlivé manipulační techniky. Velmi důležitou roli hrají především jeřáby. Jak vybrat ten správný podle typu a co by měl splňovat? Na kterou společnost se obrátit? Odpovědi na tyto otázky najdete v následujících řádcích.

Jaký typ jeřábu zvolit?

Standardně je možné vybírat hned mezi třemi variacemi jeřábů.

Kompaktní minijeřáby

Hodně často využívané přístroje, které se vyznačují především ideálním poměrem mezi cenou a kvalitou. Hodí se pro spousty činností menšího rozsahu.

Operativně fungující mobilní jeřáby

Potřebujete techniku, již vcelku jednoduchým způsobem přesunete na místo určení? Pak se vyplatí vsadit na mobilní stavební jeřáby. Ty dokážou pracovat s materiálem až do hmotnosti 90 tun. Jde fakticky o jakousi kombinaci vysokozdvižných zařízení a velkých jeřábů majících podpěru.

Přívěsné jeřáby pro denní stavební využití

Velmi oblíbené hlavně u mnohých stavebních firem jsou přívěsné jeřáby. Právě ony jsou schopny ušetřit lidem spousty práce. Díky nim lze pracovat ve větších výškách bez nutnosti stavby lešení. Často se hodí i v armádě, strojírenství nebo automobilovém průmyslu.

Pronájem a prodej jeřábů u specialisty

Ať už chcete jeřáb na delší dobu, nebo na kratší časový úsek, můžete si zvolit model u společnosti Uplifter. Ta nabízí jak prodej, tak i pronájem všech zmiňovaných typů jeřábů za výhodné ceny. Výbornou volbou jsou například minijeřáby Maeda Mini Cranes. Jde v podstatě o jedničku v tomto segmentu již od roku 2001. Vybrat si u této společnosti ale můžete také přísavky na sklo a mnohý jiný sortiment. Firma nabízí mimo jiné i poradenství a komplexní servis.