Příjemná pražská lokalita poblíž parku je skvělým místem pro váš nový byt

Záleží na každém, zda chce bydlet, nebo hledá skutečný domov. Bydlení je v mnoha ohledech zejména o adrese. Je to o lokalitě, kde budete trávit velkou část svého života. Dokonalým domovem se vám může stát rezidenční čtvrť, která aktuálně nově vzniká na Praze 3. Jedná se o Byty u parku, kdy už samotný název napovídá, co můžete očekávat. Jedná se o příjemné klidné prostředí přiléhající místnímu parku Židovské pece.

Moderně pojatá architektura

Na kvalitní bydlení máme dnes stále větší požadavky. Bydlení už samozřejmě neznamená pouze střechu nad hlavou, ale kromě základní funkce musí splňovat vše, co od něj očekáváme. V prvé řadě je to moderní vybavení bytu, dobře dispozičně řešené vnitřní prostory, které mají dostatek denního světla. Přesně takto pojali řešení jednotlivých bytů také architekti tohoto rezidenčního objektu. Nové byty v Praze na Žižkově tak sází na architekturu, která využívá soudobé moderní prvky. S tím souvisí zejména propojení vnitřních prostor s venkovními. Toho je dosaženo díky: 

  • Terasám
  • Balkonům
  • Lodžiím

Jedná se o prvky členité architektury, které jsou dnes velmi moderní a dnešní architekti je dokáží řešit tak, že vytvářejí zároveň místo, kde jste nejen venku, ale také máte dostatek soukromí. Díky tomu můžete velmi dobře relaxovat třeba po náročném dni v práci.

Vše na dosah, centrum i příroda

Velmi dobrá je samotná poloha bytů, kdy můžete doslova kdykoliv vyrazit mezi lidi. Zajistí to dopravní dostupnost do centra, kde se dostanete rychle autem, ale také MHD za pár minut. Čtvrť Žižkov také poskytuje mnoho příležitostí pro nakupování nebo kulturnímu vyžití. Místní obyvatelé rádi využívají také blízkosti Vinohrad. Pokud se rozhodnete podívat na prodej bytu Praha 3, zjistíte, že jsou na výběr prostory od 30 do 140 m². To nabízí možnosti pro jednotlivce a dvojice, ale rovněž pro větší rodiny. Jistě také oceníte, že můžete kdykoliv vyrazit třeba s dětmi právě do parku, ať už na procházku nebo za sportem.